Masakra w Krynicy Morskiej. Lokal zdemolowany, kelnerka w szpitalu /film/

Nikt na razie nie usłyszał zarzutów w związku z bójką, do której doszło w jednej z restauracji w Krynicy Morskiej. Ranna została jedna z kobiet, która prawdopodobnie próbowała wyprosić awanturujących się mężczyzn z lokalu – informuje Radio Gdańsk.

 

 

Film, na którym widać awanturę, nagrany przez jednego ze świadków, trafił do internetu. Do zajścia doszło w biały dzień, kilka dni temu. Policja została powiadomiona, że grupa około 6 mężczyzn wszczęła awanturę w restauracji. Na miejscu ustalono, że jedna z kobiet została uderzona w tył głowy. Upadła na podłogę i początkowo straciła przytomność.

Policjanci ustalili i wylegitymowali osoby, które brały udział w tym zdarzeniu.

– Gromadzimy materiały w tej sprawie – niewykluczone, że wkrótce te osoby usłyszą, ale nie wiadomo jeszcze jakie. Wszystko zależy od obrażeń kobiety i skali zniszczeń w lokalu – mówiła sierżant sztabowy Joanna Słowik z komendy w Nowym Dworze Gdańskim.

Krynica Morska – jak można przeczytać w komentarzach pod tym filmem – jest ulubionym kurortem „chłopców z miasta” Elbląg. Właściwie jednak nie wiadomo, czy to oni byli głównymi aktorami spektaklu, jaki rozegrał się w jednym z lokali tego nadmorskiego miasta.

– Prawdopodobnie sześciu mężczyzn wszczęło awanturę z klientami lokalu. Jedna z kobiet przebywających w lokalu próbowała interweniować i wówczas jeden z mężczyzn uderzył ją w głowę. Wezwani na miejsce policjanci udzielili jej pomocy. Kobieta trafiła do szpitala – powiedziała w rozmowie z Fakt24.pl sierż. sztab. Joanna Słowik z KPP w Nowym Dworze Gdańskim.

5 komentarzy

 • Aga Reply

  17 sierpnia 2018 at 06:28

  od razu widać że beneficjenci 500+ bez pracy i perspektyw zyciowych

 • KONSTYTUCJA Jędrek! Reply

  17 sierpnia 2018 at 08:14

  W miejscowościach nadmorskich jest po 3-4 Policjantów (albo w ogóle ich brak). Tymczasem w Warszawie kilka tys. policjantów szarpie, spisuje, przesłuchuje starsze osoby które noszą koszulki z napisem KONSTYTUCJA 🙁 Tak wygląda państwo PISowskie.

  • Seba Reply

   17 sierpnia 2018 at 12:41

   Konstytucjonisto Jędrku od zarania dziejów w nadmorskich kurortach nie było Policji.. Skąd wy się ludzie bierzecie??

 • Seba Reply

  17 sierpnia 2018 at 12:38

  świetny komentarz.. zaglądałaś im na konto ?? Teraz każdy kto coś złego robi jest z miejsca beneficjentem 500+ ?? cebula

 • Xyz Reply

  17 sierpnia 2018 at 16:02

  Frajerstwo i w dodatku pijane…. Masakra.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register