Masz dość wysuszonej skóry dłoni i zapachu spirytusu? Zacznij używać biobójczego żelu Molluscoo!

Dezynfekcja dłoni to obecnie podstawowa ochrona, obok maseczki, przed możliwością zarażenia się COVID-19. Dlatego większość z nas nosi przy sobie niewielki pojemnik z płynem dezynfekującym. Czy jednak każdy taki środek faktycznie chroni nas i naszą skórę przed wirusami, bakteriami i wysuszeniem?

Co trzeba wiedzieć o środkach do dezynfekcji dłoni?

Środek biobójczy, aby wykazywał się odpowiednią skutecznością, musi zawierać substancje o działaniu antybakteryjnym o odpowiednim, efektywnym stężeniu. Za skuteczne i bezpieczne uważa się stężenie 60-70 procent alkoholu etylowego. Takich wartości należy szukać na opakowaniu środka biobójczego.

Żel Molluscoo – skuteczna dezynfekcja dłoni

Takie właściwości posiada żel Molluscoo – preparat biobójczy przeszedł już zawansowane próby w warunkach laboratoryjnych. Jest dostępny do kupienia w dwóch wariantach – większym pojemniku (500 ml) i małym opakowaniu do torebki czy kieszeni (50 ml).

Żel Molluscoo pięknie pachnie i pielęgnuje skórę dłoni

Niestety większość specyfików dostępnych w sprzedaży nie tylko niezbyt skutecznie zabija wszelkiej maści bakterie i wirusy, ale również stosowane na dłuższą metę mocno wysuszają skórę dłoni, uszkadzają naskórek a do tego mają mało przyjemny zapach spirytusu. Co powoduje, że zwłaszcza kobiety – po dezynfekcji dłoni muszą natychmiast stosować krem. W efekcie dłonie nie są odpowiednio dobrze odkażone a ich skóra nadmiernie wysuszona, popękana, z niewielkimi rankami i pachnąca…spitytusem.

Receptę na ten problem znalazła elbląska marka Molluscoo, której żel nie tylko skutecznie niszczy wirusy i bakterie z naszych dłoni, ale również doskonale nawilża oraz regeneruje ich skórę. Do tego ma bardzo przyjemny zapach.

Najważniejsze zalety żelu biobójczego marki Molluscoo:

  • Skutecznie eliminuje wszelkie zagrożenia wywołane przez bakterie , grzyby i wirusy w tym COVID-19,
  • Żel pozostawia na dłoniach uczucie przyjemnego odświeżenia, a dzięki zawartości soku z aloesu pielęgnuje skórę,
  • 70 procentowe stężenie alkoholu etylowego,
  • posiada przyjemny zapach,
  • nie wysusza i nie niszczy skóry dłoni,
  • nawilża skórę dłoni,

Żel biobójczy Molluscoo można nabyć tu:

https://www.molluscoo.pl/sklep/

Marka Molluscoo oferuje również sprzedaż hurtową dla przedsiębiorców (sklepy, apteki, hurtownie) oferując atrakcyjne ceny hurtowe. W tej sprawie prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 796 174 303 lub adresem mailowym: i.bednarczyk@polishsnailholding.com

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register