Mecz Olimpii Elbląg ze Stomilem. Nie doszło do starć kibiców

Policjanci z Elbląga wspierani przez oddziały prewencji z Olsztyna oraz Gdańska zabezpieczali mecz pomiędzy Olimpią Elbląg, a Stomilem Olsztyn. Nie było przypadków zakłócania porządku i zdarzeń kryminalnych na terenie Elbląga, nikt nie odniósł obrażeń, nikogo nie zatrzymano. W zabezpieczeniu brało udział kilkuset funkcjonariuszy.

Wczoraj (10.08.2022 r.) policjanci z Elbląga zabezpieczali mecz pomiędzy Olimpią – Elbląg, a Stomilem Olsztyn. Elbląskich funkcjonariuszy wspierali policjanci z Olsztyna, Gdańska oraz z powiatów garnizonu warmińsko-mazurskiego.

Mecz był imprezą masową o podwyższonym ryzyku. W jej zabezpieczenie zaangażowanych było kilkuset funkcjonariuszy z oddziałów prewencji, jak również kryminalnych, którzy zadbali o to, aby nie doszło zakłócenia porządku przed meczem, w trakcie jego trwania oraz po samym widowisku.

Dodajmy, że Olimpia Elbląg wygrała ten mecz wynikiem 4:0.

W imprezie wzięło udział blisko 3 tysiące kibiców. Kibice przyjezdni bezpiecznie powrócili do swoich domów. Nikt nie odniósł obrażeń, nikogo nie zatrzymano – mówi Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register