Mężczyzna zaczepiał dzieci pod szkołą. Widziano go też w „Ogrodach” z nożem – mamy zdjęcia!

Czy 23-letni mężczyzna, który pod szkołą i przedszkolem na osiedlu Nad Jarem zaczepiał dzieci, robił to też w Centrum Handlowym „Ogrody”? Nasza Czytelniczka informuje, że tego samego mężczyznę widziano w tym obiekcie z nożem w dłoni. Miał też zaczepiać jej córkę.

Wczoraj informowaliśmy o tym, że policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał zaczepiać dzieci pod szkołą i przedszkolem na osiedlu Nad Jarem. Policjanci wskazują, że mężczyzna może być chory psychicznie. Ma zostać przesłuchany.

O tym pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/szkola-ostrzega-rodzicow-mezczyzna-zaczepia-dzieci-nad-jarem/

To zaniepokojeni rodzice dzieci uczących się w Szkole Podstawowej nr 11 alarmowali, że przed placówką ma kręcić się mężczyzna, który zaczepia dzieci. Szkoła do problemu podeszła poważnie i wystosowała do rodziców uczniów apel, aby zwrócili uwagę uczniom na ewentualne zagrożenie.

Nasza Czytelniczka natomiast wskazuje, że mężczyzna ten często widziany był w Centrum Handlowym Ogrody. Tam również miał zaczepiać dzieci. Miał też chodzić po obiekcie z nożem.

– Widziałam go. Widać, że jest psychicznie chory. Zaczepił moją córkę i mówił, że uwielbia dziecięce nogi. Chciał ją całować. Ochroniarze z „Ogrodów” mówili, że ten człowiek często tu przychodzi i jest wyrzucany z obiektu. Pracownicy ochrony mówili też, że On właśnie ostatnio chodził po terenie „Ogrodów” z nożem – informuje nas elblążanka. – Ktoś powinien coś z tym zrobić, ponieważ może komuś w końcu zrobić krzywdę.

Kobieta przesłała nam zdjęcia mężczyzny, które publikujemy ku przestrodze.

22447418_10212732496060207_993260618_n 22447621_10212732495020181_1115709608_n

Według informacji naszej Czytelniczki to mógł być ten sam mężczyzna, który widziany był w „Ogrodach” z nożem. Wówczas również interweniowali pracownicy ochrony obiektu.

O tym pisaliśmy więcej tu: http://fakty.elblag.pl/w-centrum-handlowym-ogrody-zatrzymano-nozownika/

Nasze informacje wówczas potwierdziła elbląska policja.

– Takie zdarzenia miało miejsce w Centrum Handlowym „Ogrody”. Doszło tam do zatrzymania mężczyzny rocznik 1992. Pod wpływem alkoholu dokonał aktów chuligańskich. Obecnie przebywa w policyjnej izbie wytrzeźwień – informuje kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

 

5 komentarzy

 • Patryk Reply

  13 października 2017 at 10:22

  Czesto jest widywany na starym.miescie a teraz jeszcze czescie na swierkowej

 • Magda Reply

  13 października 2017 at 10:42

  Tez to widziałam pod szkoła 6 na Piłsudskiego na terenie szkoły Stal j pil piwo chciałam wezwać Policje ale nauczycielka bo ze tak powiem pognala.

 • Ada Reply

  13 października 2017 at 23:43

  Widziałam tego Pana kilka razy w ogrodach.. chodzi w kółko i bardzo dziwnie sie zachowuje. A dzis był w mojej szkole podczas dnia nauczyciela…chyba chciał sie wtopic w tłum…
  Wyprowadzili go ze szkoły.

 • gall anonim Reply

  14 października 2017 at 10:18

  Miesiac temu goniłem dziada na dąbka i dogoniłem ,bo ze sklepu ukradł butelke piwa ,uwaliłem go na betonie ,gdybym wtedy wiedział ,ze jest pedofilem ,tę butelkę miałby tam gdzie slonce nie dochodzi ,wiecej informacji jest na hejtedelblag.

 • gall anonim Reply

  14 października 2017 at 10:21

  Wczoraj 13.10 na placu planty byl przyłapany jak sie ,,masował” patrzac na dzieci.
  RODZICE zglosili to na policję ,niestey zostal ,tylko spisany i zostal wypuszczony.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register