Mistrz Tutti Santi jurorem specjalnym w programie MasterChef Nastolatki

Już w niedzielę, 14 kwietnia, współzałożyciel pizzerii Tutti Santi w Elblągu Valerio Valle wystąpi jako juror specjalny w popularnym programie MasterChef Nastolatki, w którym poprowadzi specjalną konkurencję przygotowania pizzy włoskiej. To jedyna taka okazja, by poznać sekrety robienia doskonałej pizzy od samego Mistrza!

Tutti Santi mocno wpisało się w gastronomiczną mapę Elbląga. Prawdziwa, włoska, wypiekana w piecu opalanym drewnem, chrupiąca pizza stała się jej znakiem rozpoznawczym. Jesteście ciekawi, w czym tkwi jej sekret i czy pizzę można wykonać też w domu? Oglądajcie w najbliższą niedzielę odcinek MasterChef Nastolatki ze specjalnym udziałem Mistrza Włoch i Europy Valerio Valle, który jest autorem receptury ciasta w Tutti Santi i który zdradzi Wam kilka specjalnych trików!

Emisja odcinka MasterChef Nastolatki już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 na antenie TVN.  Podczas programu Valerio będzie uczył młodych zawodników jak przygotować najlepszą włoską  pizzę w domu, pokaże tajniki przygotowywania ciasta i receptury,  a potem będzie dopingował młodych kucharzy i oceniał ich wysiłki.

Valerio Valle to legenda w świecie pizzy i jeden z najbardziej utytułowanych pizzaiolo na świecie. Mistrz Włoch, Mistrz Europy, to tylko niektóre ze zdobytych przez niego tytułów. Został też wyróżniony tytułem Ambasciatore del Gusto (pol. Ambasadora Smaku), czyli prestiżowym wyróżnieniem dla topowych kucharzy promujących włoską kuchnią za granicami kraju.

Tutti Santi Elbląg, ul. Bednarska 1A, tel. 739 161 616

***

Tutti Santi to sieć pizzerii, których patronem i współzałożycielem jest Mistrz Europy i Włoch w pizzy klasycznej Valerio Valle. Restauracje Tutti Santi mieszczą się w Kaliszu, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Ostrowie Wielkopolskim, Kielcach, Koninie, Głogowie, Lubinie, Łodzi, Lesznie, Gorzowie Wielkopolskim, Gnieźnie, Płocku i Elblągu.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register