Mogło dojść do tragedii. W Gronowie Elbląskim płonął drewniany dom /film z akcji/

Dzisiaj około 10.30 w Gronowie Elbląskim przy ul. Kolejowej w zabytkowym budynku drewnianym wybuchł pożar, który momentalnie ogarnął cały budynek. Obiekt doszczętnie spłonął. Pierwsi na miejscu pojawili się strażacy z OSP w Gronowie Elbląskim.

W pomieszczeniach obiektu znajdowali się mieszkańcy, którzy na szczęście szybko opuściły budynek. Stracili wszystko co mieli i bardzo ważna jest pomoc dla rodziny.

Wójt Gminy Marcin Ślęzak monitorował cały czas zdarzenie na miejscu, zaopiekował się rodziną, zapewnił mieszkanie, ale potrzebna jest pomoc w każdej formie.

Na razie nie są znane przyczyny wybuchu pożaru.

Dzisiaj około 10.30 w naszej miejscowości przy ul. Kolejowej w zabytkowym budynku drewnianym w Gronowie Elbląskim wybuch pożar, który momentalnie ogarnął cały budynek i doszczętnie spłonął. W pomieszczeniach znajdowały sie osoby, które na szczęście opuściły budynek. Stracili wszystko co mieli i bardzo ważna jest pomoc dla rodziny. Wójt Gminy Marcin Ślęzak monitorował cały czas zdarzenie na miejscu, zaopiekował się rodziną, zapewnił mieszkanie, ale potrzebna jest pomoc w każdej formie. Pierwsi stawili się strażacy z OSP w Gronowie Elbląskim.

Publié par Gronowo Elbląskie sur samedi 16 décembre 2017

4 komentarze

 • Pomoc Reply

  17 grudnia 2017 at 06:28

  Z kim kontaktować się w sprawie pomocy?

  • Mateusz Reply

   17 grudnia 2017 at 19:13

   Witam. Jeżeli chodzi o środki pieniężne, to zapraszam na stronę: https://pomagam.pl/ohwjpqid Pozostałą pomoc najlepiej konsultować na bieżąco z Wójtem- Marcin Ślęzak. Dziękujemy!

  • ania Reply

   17 grudnia 2017 at 21:16

   witam prosze kontaktowac sie ze mną ania suszczewicz 513-523-365

 • Mateusz Reply

  17 grudnia 2017 at 19:16

  Prosimy o wsparcie dla pogorzelców: https://pomagam.pl/ohwjpqid
  Serdecznie dziękujemy za pomoc.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register