Możesz robić tańsze zakupy w Lidlu. Jak to działa?

Rabat na świeże owoce i warzywa, pieczywo, niektóre marki nabiału, wodę i żywność dla dzieci w słoiczkach. Od 1 sierpnia wszyscy posiadacze Karty Dużej Rodziny będą robić tańsze zakupy w Lidlu. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej cieszy się, że program rośnie, a rodzice zaoszczędzą.

Lidl dołącza właśnie do programu Karta Dużej Rodziny. Przez najbliższy rok będzie oferował rodzinom wielodzietnym zniżki na poszczególne produkty. Właśnie przedstawił rabaty obowiązujące do końca września. Później zmieni ofertę. I tak przynajmniej do końca lipca 2018 roku.

Czym jest KRD? Dzięki niej prawie dwa miliony Polaków oszczędza na zakupach. W kieszeniach polskich konsumentów już zostały miliony złotych. W tej chwili zniżki oferuje prawie 2,5 tys. partnerów. To głównie muzea, parki narodowe, obiekty kultury. Taniej można wyrobić też paszporty.

Coraz częściej do programu dołączają też firmy. Zniżki ma m.in. Carrefour, Piotr i Paweł, Simply Market. Lotos i Orlen też kuszą niższymi cenami i zniżkami na myjnię. Teraz do programu dołączy Lidl.

– Zależy nam, żeby zniżki w ramach Karty Dużej Rodziny były realnym wsparciem. Rabat przydzielany w sklepach, gdzie rodziny robią duże codzienne zakupy to spora ulga dla domowego budżetu. Liczę na to, że kolejne duże sieci sklepów dołączą do programu i będą wspierać rodziny wielodzietne – tak zmiany w programie komentuje Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register