Na wakacje do…wojska. Można dostać 6 tys. Zł

Wakacyjna propozycja służby wojskowej dla wszystkich chętnych, w szczególności dla tegorocznych maturzystów, studentów, osób szukających pracy w przerwie wakacyjnej. Służba w tym wypadku może stanowić doskonałą alternatywę dla zwykłej pracy sezonowej.

„Wakacje z wojskiem” to swoisty „test dojrzałości” dla młodych ludzi, ale także okazja do poszerzenia swoich kompetencji i wartościowy wpis w CV. Co istotne, szkolenie jest w zupełności darmowe i dobrowolne, a po jego ukończeniu zostanie wypłacone uposażenie ok. 6 000 zł.

Szkolenie w ramach dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej będzie trwało 27 dni. Do wyboru jest ponad 70 lokalizacji w jednostkach wojskowych o różnej specyfice.

W naszej okolicy zaplanowane są trzy turnusy, w terminach:

10.06 – 06.07 – 9 Brygada Kawalerii Pancernej w Braniewie, 16 Pułk Logistyczny w Elblągu,

15.07 – 10.08 – 16 Pułk Logistyczny w Elblągu, Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód,

19.08 – 14.09 – 9 Brygada Kawalerii Pancernej w Braniewie, 15 Pułk Przeciwlotniczy w Gołdapi (2 dywizjon przeciwlotniczy w Elblągu).

– Wszystkich zainteresowanych szkoleniem zapraszamy do Wojskowego Centrum Rekrutacji w Elblągu, ul. Królewiecka 167A. Zgłoszenie można wysłać także internetowo, przez portal www.zostanzolnierzem.pl, a nasz rekruter skontaktuje się z ochotnikami oraz udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania – informuje Wojskowe Centrum Rekrutacji w Elblągu.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register