Na zakupy do Drive Market?

Nikogo nie dziwi dzisiaj sznurek samochodów stojących w kolejce do znanej sieci restauracjyjnej, ale w wersji Drive. Sama często korzystam, bo szybciej, nie muszę szukać miejsca do parkowania, wchodzić, stać w kolejce, w drive idzie szybciej…Tak …to objaw totalnego lenistwa, powiecie, ale wielu z nas wybiera tę poniekąd wygodną formę obsługi. Jeśli jesteś z psem lub dzieckiem w aucie, wręcz obsługa Drive jest idealna i szybsza.

A co powiecie na pomysł sklepu spożywczego – marketu w wersji drive? Vlog Dahir Insaat prezentuje wersję sklepu samoobsługowego drive. Kierowca podjeżdża na wielkiej hali do  miejsca, gdzie wybiera towar z przesuwających się w pionie półkach i kładzie na taśmie, która kieruje towar do kasjerki. Po chwili zapakowany towar wrzucamy do auta, płacimy i możemy jechać dalej, do kolejnego działu albo zakończyć zakupy. Każdy asortyment ma odzielną półkę i jest posegregowany. Ruchome półki na bieżąco uzupełniane są świeżym towarem przez magazynierów.

Wyobrażasz sobie takie zakupy? Pewnie już niedługo…Samoobsługowe kasy już w supermarketach w dużych aglomeracjach już funkcjonują, więc zapewne taki sposób sprzedaży żywności również stanie się powszechny.

Co WY na to? Podoba Wam się? Pojechalibyście na zakupy do takiego Market Drive?

źródło: www.youtube/Dahir Insaat

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register