Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Obecnie, w czasach pandemicznych coraz więcej osób interesujących się różnorakimi dyscyplinami sportu mają szanse zarobić dodatkowe pieniądze na obstawianiu przede wszystkim meczów piłkarskich w rozgrywkach krajowych oraz międzynarodowych.  Należy jednak pamiętać, że zakłady bukmacherskie to pewnego rodzaju hazard, który może uzależniać i nieść za sobą negatywne konsekwencje w zdrowiu psychofizycznym. Dlatego też należy grać bardzo świadomie odpowiedzialnie i mieć na uwadze wszelkie potencjalne zagrożenia.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Na rynku istnieje wiele różnorakich firm, a wśród nich najlepsi bukmacherzy, które oferują dla swoich klientów bardzo atrakcyjne bonusy oraz pakiety powitalne. Wśród najlepszych firm bukmacherskich w Polsce należy Star-Typ-Sport znany pod skrótem STS. To obecnie jedna z największych firm bukmacherskich, działających na terenie naszego kraju od 1997 roku. Przez tak długi czas w naszym kraju zdążyło zmienić się wiele rzeczy, na czele z technologią, ale ta firma zdaniem ekspertów z Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, dalej jest wybierana przez największą liczbę kibiców.

STS jako oficjalny sponsor polskiej reprezentacji i Lecha Poznań

Firma STS od kilku lat jest oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski, która w ostatnich latach święci sukcesy w postaci awansów do mistrzostw Europy w 2016 i 2020, jak również mistrzostw Świata w 2018 i 2022 roku. Oprócz tego są również sponsorem kilku klubów Ekstraklasy, na czele z Lechem Poznań, który w tym roku obchodzi stulecie istnienia swojego klubu. Jest to dla poznańskiego zespołu bardzo dobry sezon, gdyż zarówno w lidze jak i Pucharze Polski walczą o mistrzostwo kraju i Puchar Polski.

Dla swoich nowych klientów mają bardzo atrakcyjne bonusy powitalne, które pozwalają na swobodne dysponowanie środkami finansowymi w trakcie gry. Na minus można uznać jedynie bardzo nachalną reklamę telewizyjną, która ma na celu zachęcić graczy do zakładania konta w ich serwisie. Szczególnie w mojej opinii irytujące jest hasło reklamowe:

Wiesz? To na co czekasz? Samo się nie wygra.

Fortuna, czyli drugi najpopularniejszy polski bukmacher

Na drugim miejscu można wyróżnić przede wszystkim firmę Fortuna, która działa na rynku od stycznia 2012 roku i dla swoich klientów oferuje bardzo ciekawe bonusy powitalne oraz freebety. Jest również oficjalnym sponsorem tytularnym rozgrywek drugiej najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce- Fortuna Pierwszej Ligi, a oprócz tego sponsoruję kilka klubów Ekstraklasy na czele z Legią Warszawa.  

Porównując te dwie firmy bukmacherskie trudno jednoznacznie wskazać, która z firm jest zdecydowanie lepsza. Warto jednak zauważyć, że cashback w Fortunie jest znacznie większy niż w STS- co pozwala graczom na wycofanie kuponu przed zakończeniem wszystkich spotkań.  Bardziej atrakcyjny w Fortunie jest również freebet, czyli darmowy zakład bez wpłacania depozytu określonej sumy pieniędzy, co pozwala na prostsze rozpoczęcie przygody z zakładami bukmacherskimi. Warte podkreślenia jest to, że STS pobiera o wiele większą marżę o każdego postawionego zakładu, przez co ich kursy są o wiele niższe od pozostałych.

Podsumowując, można zatem uznać, że Fortuna to jeden z najlepszych i najbardziej dochodowych bukmacherów w Polsce i w porównaniu ze Star-Typ Sport ich oferta wydaje się być o wiele bardziej atrakcyjna, jedynie na korzyść STS wypada bardziej funkcjonalna aplikacja mobilna. 

Fuksiarz, czyli nowy gracz na rynku

W ostatnim czasie pojawił się na rynku nowy bukmacher pod tytułem Fuksiarz, który jest sygnowany przez Krzysztofa Stanowskiego, jednego ze współwłaścicieli niezwykle popularnego w Internecie Kanału Sportowego, który w serwisie Youtube zyskał już ponad osiemset tysięcy subskrybentów. Tym, co wyróżnia ten portal na tle konkurencji,jest fakt, że uznaje mecz za wygrany, kiedy dana drużyna prowadzi w swoim meczu 2:0, nawet jeśli finalnie okażę się, że ich mecz zakończy się porażką. Mimo ten trudno przypuszczać, aby ten bukmacher był w stanie dorównać ogólnopolskiej popularności Fortunie i STS.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register