Najpopularniejsi bukmacherzy w Polsce – kto jest na topie?

Popularność często idzie w parze z jakością. Jeśli np. dana rzecz jest elegancka, solidnie wykonana, to szybko zdobywa uznanie wśród Klientów. Podobne procesy można zaobserwować na rynku zakładów wzajemnych, który z każdym kolejnym rokiem rozkwita… Jacy są w tym momencie (stan na maj 2022 roku) topowi bukmacherzy online? Gdzie warto założyć swoje konta? Jakie kwestie powinny być bardzo istotne dla nowych graczy?

STS spogląda na inne firmy bukmacherskie z góry

Jeśli chodzi o pierwsze miejsce, to jest na nim zdecydowanie właśnie ta firma bukmacherska. Włodarze STS chwalą się, że ten podmiot hazardowy osiąga nawet około 50% wpływów z całego rynku zakładów wzajemnych, który funkcjonuje na terenie naszego kraju. STS działa legalnie. Poza tym możesz obstawiać oferowane wydarzenia dzięki skorzystaniu z trzech metod. Uniwersalność jest ważna. Obecnie najlepsi bukmacherzy oferują swoje zakłady przez internet. Warto także wspomnieć o możliwości typowania dzięki skorzystaniu z aplikacji mobilnej. Co jeszcze się tutaj mocno liczy? Na pewno oferowane bonusy na start. Od mniej więcej jednego miesiąca STS ma nową promocję powitalną. Aktualnie ta firma bukmacherska oferuje dokładnie 1500 PLN. Te pieniądze mogą być zdobyte, jeśli zarejestrujesz się, a potem dokonasz trzech kolejnych wpłat (100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN). W sumie możesz zatem zainkasować na start aż 1500 PLN. Na wykonanie trzech wpłat masz 30 dni. Poza tym STS oferuje m.in. po 20 PLN w przypadku gier karcianych oraz działu poświęconego sportom wirtualnym.

Betfan

Topowe firmy hazardowe w Polsce mają coraz więcej Klientów. Na brak zainteresowania swoimi usługami na pewno nie narzeka Betfan. Ta nowoczesna, legalna firma bukmacherska zapewnia wiele atrakcji. M.in. chodzi o możliwość obstawiania na dwa sposoby. Nie tylko z internetowego konta, którego założenie trwa zaledwie kilka chwil. W razie czego możesz również zdecydować się na obstawianie dzięki aplikacji mobilnej… Jakie bonusy na start oferuje ta właśnie firma bukmacherska? Warto zaznaczyć, że bukmacher Betfan zapewnia cashback do 600 PLN. Poza tym możesz wykorzystać niedługo potem zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN (by to było możliwe, w czasie rejestracji należy wpisać kod promocyjny „SPORTBETFAN”). A może interesuje Cię podwojenie drugiego depozytu? Firma bukmacherska Betfan zapewnia bonus także od kolejnej wpłaty. Wynosi on w tym momencie 100% do 1000 PLN.

Betclic

Betclic umożliwia obstawianie przez sieć oraz dzięki aplikacji mobilnej. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska jest legalna i oferuje urozmaicone usługi. Możesz obstawiać nie tylko najbardziej popularne sporty. Co ciekawe, tylko tam jest oferta na Fame MMA. A już niedługo, ponieważ 14 maja 2022 roku, odbędzie się kolejna edycja spod tego szyldu. Na jaki obecnie bonus powitalny można liczyć? Jest to zakład bez ryzyka do 200 PLN. Musisz tylko założyć konto, wpłacić pieniądze oraz obstawić kupon. Jak przegrasz, to otrzymasz takiego freebeta. Nie ma tutaj dodatkowych obrotów itp.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register