„Nakręćmy budzik dla Kamila” – koncert i Grafatak charytatywny

Kamil Balkiewicz, który latem uległ poważnemu wypadkowi, wymaga bardzo kosztownego leczenia i rehabilitacji. Można wesprzeć jego i jego rodzinę biorąc udział w jednej z imprez charytatywnych organizowanych w klubie Mjazzga  w tej właśnie intencji.

W czwartek 15 listopada na specjalnym koncercie wystąpią The Nierobbers, Tomasz Steńczyk i grupa Nord Blues. Dwa dni później, 17 listopada odbędzie się charytatywny Grafatak, czyli bitwa na rysunki.

Kamil, jeszcze 4 miesiące temu wraz z ukochaną Sylwią  planował ślub i dalsze wspólne życie. Marzy o trójce dzieci i o tym, aby kiedyś wybudować dom. Kamil ma 28 lat, pochodzi z Elbląga a od kilku lat mieszka i pracuje w Warszawie. Zawsze zarażał wszystkich optymizmem i chętnie pomagał innym. “Beluś” – nasz syn, wnuk, brat, narzeczony, przyjaciel, kumpel, pracownik – “to po prostu pozytywny gość”.

7 lipca 2018 roku nieszczęśliwy wypadek odebrał Kamilowi dotychczasowe życie i marzenia. Teraz naszym marzeniem jest świadomy uśmiech na jego twarzy, zwykła rozmowa czy wyjście na spacer. Sylwia, wraz z rodziną i przyjaciółmi, walczy każdego dnia o jego powrót do zdrowia i wciąż marzy, o tym by 25 maja 2019 roku zatańczyć wspólnie pierwszy taniec na ich weselu.

Aby przywrócić Kamilowi świadomość i sprawność konieczna jest intensywna opieka neurorehabilitacyjna związana z pilnym pobytem w prywatnej klinice. Terminy w publicznej służbie zdrowia są zbyt odległe a oczekiwania jedynie pogłębiają i tak bardzo ciężki stan “Belusia”. Uszkodzenia mózgu Kamila są bardzo poważne i obecnie wymaga on stałej opieki i wielu specjalistycznych terapii.

Aby postawić naszego “Belusia” na nogi potrzebujemy 350 000 złotych.

To ogromna kwota, znacznie przekraczająca nasze możliwości. Właśnie dlatego zwracamy się do wszystkich z prośbą o pomoc. Dla nas bezcenna jest każda forma wsparcia. Przelane złotówki, przedmioty przekazane na aukcję, udział w licytacjach, drobne włożone do puszki, rozpowszechnianie informacji oraz modlitwa, w którą gorąco wierzymy – to wszystko przywraca nam ukochanego “Belusia” i za wszystko BARDZO DZIĘKUJEMY.

Jesteśmy przekonani, że razem, dzięki Waszemu wsparciu postawimy Kamila na nogi!

PS. Jeśli leczenie Kamila wyniesie mniej niż zebrana kwota, niewykorzystaną sumę przekażemy na inny cel charytatywny.

Koncert charytatywny:

MJAZZGA, 15-11-2018 godz. 19:00
Wystąpią Nord Blues, The Nierobbers i Tomasz Steńczyk
Cegiełki/wejściówki – 30 zł – dostępne w klubie Mjazzga

Grafatak – charytatywna „Bitwa na rysunki”

MJAZZGA, 17-11-2018 godz. 20:00
Udział wezmą: Bogdan Kiliński, Ada Kotyńska, Samira Arrami, Vic Moan, Gore77
W ciągu 3 godzin powstaną prace plastyczne, które można będzie kupić wspierając akcję.

Podczas koncertu i Garafataku przeprowadzone zostaną licytacje fantów, a zgromadzone fundusze przeznaczone będą na ten sam cel.

Wsparcia udzielić można również dokonując bezpośredniej wpłaty na konto Zrzutka.pl:
08 1750 1312 6880 7037 0104 1489
Więcej info na :https://www.facebook.com/nakrecmybudzikdlakamila/

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register