Napisz scenariusz i wygraj pieniądze na prawo jazdy

Jeżeli jesteś uczniem szkoły średniej, masz siedemnaście lub osiemnaście lat i planujesz w najbliższym czasie zostać odpowiedzialnym kierowcą – to ta informacja jest dla Ciebie.

Możesz wygrać Voucher na opłacenie kursu na prawo jazdy kat. B o wartości 1500 zł. Jest to nagroda dla zwycięzcy konkursu przygotowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – Regionalne Centrum BRD oraz Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie.

Żeby wziąć udział w konkursie należy napisać scenariusz spotu profilaktycznego, a następnie wziąć udział w teście wiedzy z zakresu prawa o ruchu drogowym podobnym jak podczas egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kategorii B.

– Konkurs jest elementem policyjnych działań o nazwie „Będę odpowiedzialnym kierowcą” – mówi asp. szt. Wiktor Kaczmarek z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. – To wspólne przedsięwzięcie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego – Regionalne Centrum BRD w Olsztynie i Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, w które włącza się Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Częścią tych działań są również zajęcia z uczniami szkół średnich.

Dziś omawiane były najważniejsze aspekty bezpieczeństwa w ruchu drogowym z uczniami Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Jego regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register