Narkotyki w mieszkaniu

Policjanci kryminalni zatrzymali 38-letniego mężczyznę oraz o dwa lata młodszą kobietę oraz 29-latka. W zajmowanym przez nich mieszkaniu znaleziono pojemnik a w nim m.in. foliowe zawiniątka z białym proszkiem, woreczek z suszem oraz dwie elektroniczne wagi. Łącznie blisko kilogram narkotyków.

Sytuacja miała miejsce wczoraj w jednym z mieszkań przy ul. Bałuckiego w Elblągu. Policjanci od dłuższego czasu obserwowali mieszkanie oraz tę dwójkę. Do ich mieszkania przychodziły różne osoby. Co więcej nawet w momencie, gdy policjanci byli już w mieszkaniu dokonując przeszukania do drzwi pukali potencjalni „klienci”.

Jak się okazało w mieszkaniu znajdowały się foliowe zawiniątka z białym proszkiem i suszem. Po zbadaniu ich testerem okazało się, że jest to amfetamina w ilości ponad pół kilograma i marihuana w ilości 453 gramów. Co więcej zarówno 29-letni mężczyzna jak i 36-letnia kobieta byli poszukiwani przez sąd. Kobieta ma do odbycia karę 103 dni pozbawienia wolności natomiast 29-latek 1 rok pozbawienia wolności. 38-letni mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wcześniej był karany za przestępstwa narkotykowe. Do sądu trafi wniosek o jego tymczasowe aresztowanie.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu     

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register