Nasz Czytelnik: „Teraz wiem czemu w Elbląg jest mało śmietników”

Co jakiś czas pojawiają się głosy, że w naszym mieście brakuje śmietników na ulicach. Jednak te, które są, padają ofiarą wandali. Nasz czytelnik pisze: „Teraz wiem czemu w Elbląg jest mało śmietników”.

Prawie na każdej sesji radni zgłaszają problemy dotyczące braku odpowiedniej ilości śmietników na ulicach miasta. Tymczasem te, które są zainstalowane, często padają „ofiarą” lokalnych wandali.

– Teraz wiem czemu w Elbląg jest mało śmietników. W niedzielę rano spacerowałem z synem po osiedlu Nad Jarem. Naliczyłem w sumie pięć zniszczonych śmietników. Po prostu ktoś je urwał i wyrzucił na chodnik. Zwykła bezmyślność a później ludzie narzekają, że nie ma gdzie wyrzucić śmieci idąc ulicami – pisze nasz Czytelnik.

Ktoś zniszczył plastikowy kosz na śmieci, za naprawę zapłacimy wszyscy. Ponieważ środki na naprawę zniszczeń będą pochodziły z pieniędzy budżetu miasta.

1 komentarz

  • Albert Pierrepoint Reply

    17 września 2018 at 08:41

    Zniszczone zostały też wiaty przystankowe. Pałować tych naćpanych gówniarzy. Policja powinna mieć więcej uprawnień przy takich sprawach. Gumować na komisariacie do bólu.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register