Nauka pływania z MOSiR-em

Rozpoczęcie roku szkolnego to nie tylko powrót do ławek, ale także początek wszelkich zajęć skierowanych zarówno do młodszych, jak i trochę starszych osób. Tegoroczną przygodę ze sportem i rekreacją w ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em zaczniemy od zajęć na Krytej Pływalni.

Zajęcia przygotowane są z myślą o dzieciach powyżej 5 lat, które jeszcze nie pływają, jak też o tych, które już pływać potrafią, lecz chcą doszlifować swój styl czy podnieść umiejętności. Wiek uczestników oraz poziomy umiejętności to główne czynniki, którymi instruktorzy będą kierowali się przy doborze grupy. A grup tych będzie aż 10. Zajęcia będą odbywały się w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej 68. Cichy basen, doświadczeni i mili instruktorzy sprawią, że nauka będzie nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim bardziej skuteczna.

– W zeszłym roku nauka pływania cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, więc zdecydowaliśmy się na uruchomienie dodatkowych grup, aby podział w nich był jeszcze bardziej dostosowany do umiejętności i wieku dzieci – mówi Adam Krause, kierownik Krytej Pływalni. – Zajęcia będą w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku. Zaczynamy 9 września, ale już w najbliższy czwartek i piątek odbędą się na spotkania naborowe, po których nastąpi podział na grupy.

Lekcje pływania będą odbywały się 2 razy w tygodniu, a karnet na 8 wejść w miesiącu będzie kosztował 100 zł. Istnieje możliwość chodzenia 1 raz w tygodniu, wówczas cena karnetu to 70 zł za 4 wejścia w ciągu miesiąca. Pojedyncze wejście na zajęcia to koszt 20 zł.

Spotkania naborowe odbędą się w czwartek (05.09.2019) i piątek (06.09.2019) o godz. 17.30. Dzieci będą wchodziły do wody, w związku z tym powinny mieć ze sobą strój kąpielowy, klapki i ręcznik. Rodzice również będą wchodzili do hali basenowej, więc powinni zabrać klapki. Spotkania te są bezpłatne.

Tekst MOSiR

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register