Nie musisz płacić za ogłoszenia wynajmu. Teraz skorzystaj z oferty wynajmij24.pl

Ogłoszenia o wynajmie mieszkań, pokoi, miejsc noclegowych, samochodów czy sprzętu budowlanego oraz turystycznego w internecie nie są już bezpłatne. Praktycznie każdy portal ogłoszeniowy pobiera za zamieszczenie oferty opłaty, bez gwarancji, że znajdziemy klienta. Inaczej działa portal www.wynajmij24.pl. Za zamieszczenie ogłoszenia nie zapłacisz nic. System pobierze niewielki procent ceny, jeśli znajdziesz klienta na swoją ofertę.

Jeżeli osoby prowadzą działalność gospodarczą opartą na wynajmie mieszkań, domów, miejsc noclegowych, samochodów, kamperów, sprzętu budowlanego czy turystycznego – naturalnym źródłem informacji o ich ofercie jest obecnie internet. Dotyczy to zarówno portali typowo ogłoszeniowych, jak i informacyjnych. Ponadto wiele takich firm przeznacza również spore sumy na reklamy w mediach społecznościowych. Dotyczy to również osób prywatnych, które wynajmują swoje mieszkania czy domki turystyczne.

Niestety, ale zamieszczenie każdego ogłoszenia o wynajmie na portalach ogłoszeniowych czy informacyjnych kosztuje, i to sporo. Jednocześnie nie mamy żadnej gwarancji, że przez takie działania i zaangażowanie środków finansowych znajdziemy klienta. Dlatego bardzo często nasza aktywność w internecie nie ogranicza się do jednego ogłoszenia – musimy je kilka lub nawet kilkanaście razy powtarzać. To kosztuje.

Inaczej działa pierwszy portal ogłoszeniowy dla osób wynajmujących www.wynajmij24.pl

Tu nie płacisz nic za zamieszczenie swojego ogłoszenia o wynajmie. Co więcej, możesz zamieścić nawet kilka różnych ogłoszeń, edytować je, dodawać nowe zdjęcia, zmieniać warunki wynajmu. Masz cały czas dostęp do swojej oferty przez panel klienta.

Zapłacisz dopiero wtedy, jeśli znajdziesz klienta na swoją ofertę – wówczas system pobierze niewielki procent od ceny transakcji.

Portal wynajmij24.pl to nowoczesna platforma internetowa łącząca w jednym miejscu wszystkich tych, którzy oferują wynajem różnych rzeczy oraz osoby, które najmu szukają. W prosty, intuicyjny sposób zamieścisz tu ogłoszenie wynajmu lub znajdziesz to co chcesz wynająć. Bez tracenia czasu na szukanie i w sposób gwarantujący bezpieczeństwo.  

Pierwszy portal osób wynajmujących to jednak nie tylko platforma internetowa łącząca osoby wynajmujące z klientami poprzez ogłoszenia o wynajmie. To również kompendium wiedzy o zasadach funkcjonowania działalności opartej na wynajmie, porady dotyczące najmu oraz wiele najnowszych informacji, również prawnych, z tym związanych.

Jak działa portal wynajmij24.pl?

Rejestrujesz swoje konto w bardzo prosty sposób – podajesz swój adres e-mail oraz określasz hasło, i już masz zarejestrowane konto w serwisie www.wynajmij24.pl  

Teraz masz do wyboru – albo wystawić ogłoszenie o wynajmie lub poszukiwać interesującej Ciebie opcji do wynajęcia. W ten sposób dotrzesz ze swoją ofertę do wszystkich użytkowników portalu oraz internautów w całej Polsce.

Szukając czegokolwiek do wynajęcia, masz wybór opcji w pogrupowanych kategoriach. Możesz wynająć daną rzecz poprzez opcję „wynajmij teraz” (określasz na ile dni chcesz wynająć), od razu ustalisz cenę najmu, a przy okazji poznasz lokalizację danej rzeczy na mapie oraz przeczytasz opinie innych o przedmiocie najmu. Sam również, po okresie najmu, możesz wystawić wynajmującemu swoją opinię.

Dodawanie darmowych ogłoszeń wynajmu w www.wynajmij24.pl  

Jeśli chcesz coś wynająć – mieszkanie, lokal handlowy, biurowy, samochód, domek turystyczny czy nawet samochód zrobisz to bardzo prosto w kilku krokach. Po rejestracji konta dodajesz opis swojej oferty, wprowadzasz potrzebne parametry i zdjęcia, ustalasz cenę najmu i aktywujesz ofertę. I już – Twoje ogłoszenie jest dostępne dla poszukujących najmu w całej Polsce.

Dodawanie ofert jest całkowicie darmowe. Co więcej, swoją ofertę możesz również ciągle edytować – zmieniać opis, cenę czy dodawać kolejne zdjęcia.

Jak dodać swoje ogłoszenie o wynajmie w portalu wynajmij24.pl?

Zobacz nasz poradnik

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register