Nie przegap! Za kilka dni Big Book Festival 2016!

10 czerwca  2016 rusza  czwarta edycja Big Book Festival – Dużego Festiwalu Czytania. W tym roku jedynemu międzynarodowemu festiwalowi książki, jaki odbywa się w Warszawie, towarzyszy hasło wielka ucieczka | the great escape.

Literatura daje wolność. Sięgając po książkę – sami decydujemy gdzie chcemy się znaleźć, z kim porozmawiać, kogo poznać.

– wyjaśnia Anna Król, pomysłodawczyni i dyrektor Big Book Festival.

Dzięki gościnności Warszawskiego Towarzystwa Muzycznego czwarta edycja Big Book Festiwalu odbędzie się w XVIII-wiecznym Pałacu Szustra i otaczającym go Parku Morskie Oko. W czasie trzech festiwalowych dni odbędzie się około 50. wydarzeń z udziałem gości z kilkunastu krajów. Wszystkie będą otwarte dla publiczności, a wiele nich zaskoczy formą. Big Book Festival słynie z pomysłowych dyskusji, widowisk i spotkań w plenerze. Na otwarcie Big Book Festival zaprasza na wyjątkową premierę spektaklu HAMLET#CASTING. Ponad dwudziestu popularnych aktorów i aktorek mierzy się z monologiem wszechczasów. „Być albo nie być” w interpretacji m.in. Adama Ferencego, Olgi Bołądź, Antoniego Pawlickiego, Eryka Lubosa i Katarzyny Herman. W roli głównej wystąpi Julian Świeżewski.

Relacja z zeszłorocznej edycji:

źródło: kulturalna.warszawa.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register