Nielegalna broń i narkotyki znalezione w Milejewie

Policjanci kryminalni zatrzymali 33-latka, u którego w domu podczas przeszukania znaleziono narkotyki oraz broń i amunicję myśliwską. 33-latek usłyszał już zarzuty. Teraz będzie odpowiadał przed sądem. Może mu grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Sytuacja miała miejsce w minioną środę (2.03) w jednej z miejscowości na terenie gminy Milejewo.  Tam właśnie na terenie posesji policjanci kryminalni zatrzymali 33-latka. Mężczyzna posiadał susz roślinny a tester narkotykowy wykazał, że jest to marihuana. Policjanci podczas oględzin zważyli zabezpieczony narkotyk i okazało się, że jest to ilość 165 gramów.

Dodatkowo podczas przeszukania posesji znaleziono strzelbę myśliwską tzw. pojedynkę oraz 20 sztuk amunicji śrutowej. Zabezpieczono także pieniądze w kwocie 2700 złotych. Dodatkowo 33-latek usłyszał więc zarzut nielegalnego posiadania broni i amunicji.

Na zdjęciu znajduje się również wiatrówka, która nie została zabezpieczona, ponieważ nie jest wymagane na nią pozwolenie. Zebrany w sprawie materiał trafi teraz do sądu. Mężczyźnie może grozić kara do 8 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu  

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register