Nielegalny salon gier ukryty w piwnicy w Elblągu

Funkcjonariusze warmińsko-mazurskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) z Elbląga i Ełku zajęli w kwietniu 10 nielegalnych automatów. Hazardowe punkty znajdowały się w miejscach niewzbudzających podejrzeń na terenie Elbląga.

W kwietniu funkcjonariusze warmińsko-mazurskiej KAS z Elbląga i z Ełku ujawnili 10 nielegalnych automatów do gier. Urządzenia zajęte w Elblągu znajdowały się w piwnicy pod jednym z nieczynnych sklepów.

Lokal na pozór nie wzbudzał zainteresowania. Wyposażony w okratowane okna i blaszane drzwi, nie był w żaden sposób oznaczony ani oświetlony. Wokół nie było śladów uczęszczania ani użytkowania tego miejsca.

Po wejściu funkcjonariuszy do pomieszczeń piwniczno-kotłowniczych pod sklepem, okazało się, że w środku znajduje się 6 podłączonych do sieci automatów do gier oraz grające osoby.

Funkcjonariusze zabezpieczyli zatrzymane automaty i przesłuchali graczy oraz osobę z obsługi w charakterze świadków. Przeprowadzili czynności procesowe, potwierdzające nielegalny charakter urządzeń.

Sprawy będą prowadzić Referaty Dochodzeniowo-Śledcze Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego (WMUCS) w Olsztynie.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register