Niesamowite atrakcje w “Dolince” w Elblągu. Zobacz film!

Od piątku do niedzieli w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka dostępna będzie wyjątkowa atrakcja, która szczególnie ucieszy wszystkie dzieci. Na dwóch basenach, sportowym i do nauki pływania, czekać będą dmuchane tory przeszkód.

Trzy dniowe aktywności związane z torem przeszkód na wodzie rozpoczną się w piątek. Wtedy to, o godz. 18, wystartuje specjalna impreza dla rodzin z dziećmi, której częścią będzie możliwość przetestowania dmuchanego placu zabaw. Oprócz tego zostaną przygotowane ciekawe zabawy w wodzie. Ci, którzy zdecydują się wziąć w nich udział – otrzymają słodką nagrodę. Jest to więc znakomita okazja, aby w naszym mieście skorzystać z tej popularnej w całej Polce atrakcji.

Duży dmuchany tor będzie unosił się na tafli basenu sportowego, na którym zajmie 3 tory pływackie. Pozostałe będą dostępne dla klientów. Natomiast w basenie do nauki pływania znajdzie się jego mniejsza wersja.

Piątkowa impreza w CRW Dolinka potrwa 3 godziny. Od tego momentu dmuchany tor przeszkód będzie czekał na wszystkich chętnych, którzy będą chcieli go pokonać. Z toru przeszkód będzie można skorzystać także przez całą sobotę, od 6 do 22, oraz w niedzielę, od 6 do 20.

Co ważne, bilet wstępu zarówno na piątkową imprezę inauguracyjną, jak i przez cały weekend, będzie w cenie zwykłego wejścia na basen. Warto więc skorzystać z naszej propozycji, która na pewno uatrakcyjni zabawy w wodzie.

Tekst i fot. MOSiR

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register