Niesamowity Dzień Dziecka w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

Takie wydarzenia tylko w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu. Takie imprezy organizujemy zawsze z wielką pompą – bo jak świętujemy to maksymalnie, na całego! Dzień Dziecka to w tym elbląskim żłobku, przedszkolu i klasie zerowej to najważniejsze święto w roku.

Taki Dzień Dziecka tylko w Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu!

Osoby, które śledzą na bieżąco wydarzenia w naszym żłobku, przedszkolu i klasie zerowej w Elblągu doskonale wiedzą, że nie jest to zwykła placówka edukacyjna dla dzieci. Jeśli mielibyśmy Małego Europejczyka przyrównać do czegokolwiek, najbliższa naszej idei będzie magiczna, baśniowa, kolorowa Akademia Pana Kleksa.

Tylko, że My mamy, zamiast Ambrożego Kleksa, naszą niezwykłą, niestandardową, poświęcającą wszystko dla dzieci Panią Dyrektor Wioletę Stępczyńską. Osobę całkowicie oddaną dobru powierzonych jej przez rodziców dzieciom.

Wioleta Stępczyńska – dyrektor Niepublicznego Żłobka, Przedszkola i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, wulkan energii, wspaniałych i często niestandardowych pomysłów, cały czas myśląca tylko o tym co jeszcze więcej może dać dzieciom ze żłobka, przedszkola i zerówki Mały Europejczyk w Elblągu. To nasz prawdziwy „motor napędowy”. Zaraża wszystkim swoimi pomysłami, energią do działania i radością nauki i zabawy z dziećmi.

Dzięki jej pomysłowości, energii, poświęceniu dla dzieci mamy dziś w Elblągu jedną z najlepszych w kraju placówek żłobkowych i przedszkolnych w nowoczesnym, kolorowy, bajkowym budynku.

Czy jest druga taka Pani Dyrektor przedszkola i żłobka w Polsce, która szaleje z dziećmi na placu zabaw, organizuje niesamowite wycieczki, pozyskuje dla swoich dzieci wiele niezwykłych pomocy edukacyjnych, zabawek, mówi, że „szczęśliwe dziecko, to brudne dziecko”, pozwala na sensoryczne zabawy w salach przedszkola?

Dyrekcja i kadra pedagogiczna cały czas wymyślają co jeszcze można zrobić lepszego dla radości i uśmiechu dzieci. Dlatego w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu Dzień Dziecka musi być wielkim i niesamowitym wydarzeniem.

Na naszym olbrzymim, zalesionym, jedynym takim w Elblągu Parku Zabaw stanęła więc olbrzymia dmuchana zjeżdżalnia, na której dzieci z tego żłobka i przedszkola w Elblągu mogły szaleć do woli. Do tego pyszne lody o rozmaitych smakach – bez ograniczeń. Każde dziecko mogło zjeść ich tyle, ile tylko chciało. Oczywiście jak mamy festyn i świętujemy w Małym Europejczyku – musiała też pojawić się najprawdziwsza wata cukrowa kręcona tradycyjną metodą na patyku. Były też pyszne gofry!

Radość, śmiech dzieci świadczyły o tym, że tak obchodzony Dzień Dziecka jest „strzałem w dziesiątkę” w Małym Europejczyku.

Więcej informacji, zdjęć i filmów znajdziecie na naszej stronie na facebooku: Facebook Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu


Przedszkole, Żłobek i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

O Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola i zerówki Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

Tel. 515 406 883

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register