„Nocny biwak” w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

Już w ten piątek zapraszamy zarówno naszych przedszkolaków, absolwentów „Małego Europejczyka” jak również dzieci, które nie uczęszczają do naszego przedszkola w wieku od 3 roku do 11 roku na „Nocny Biwak” w Przedszkolu „Mały Europejczyk” w Elblągu.

Można bez przesady powiedzieć, że to jedyne takie niepubliczne przedszkole w Elblągu, gdzie cała kadra nauczycielka i dyrekcja „nie zwalniają obrotów” w czasie wakacji. Zabawa trwa nadal!  Przedszkole jest otwarte w okresie wakacyjnym cały czas – organizując półkolonie dla dzieci z Elbląga i okolic.

O naszych półkoloniach przeczytasz tu: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/twoje-przedszkole-jest-zamkniete-w-wakacje-przyprowadz-dziecko-do-malego-europejczyka,11017.htm

To jednak nie wszystko – w nowym, baśniowym budynku przy ul. Dąbrowskiego 33 organizujemy już w ten piątek „Nocny Biwak w Przedszkolu”!

Lepszego weekendu nie można sobie wymarzyć – dzieci mają zagwarantowaną świetną zabawę od piątku po południu do soboty do godz. 12.00. Rodzice w tym czasie mają dla siebie wolny czas w piątkowy wieczór i sobotni poranek!

Chcecie spędzić szalony, romantyczny wieczór sam na sam, bez dziecka? A może w końcu zaplanujecie długi odkładany wypad do znajomych? Co zrobić z dzieckiem, kiedy Wy będziecie wspaniale bawili się do późnych, nocnych godzin? Wasze dziecko również może wspaniale wtedy spędzić czas – bawiąc się, korzystając z wielu atrakcji a jednocześnie znajdując się cały czas pod doskonałą opieką nauczycieli ze Żłobka i Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu.

Gwarantujemy – będzie nie tylko szalało, bawiło się, poznawało nowych przyjaciół, ale również będzie bezpieczne i szczęśliwe.

Organizujemy już w ten piątek słynną „Noc w Przedszkolu” – najlepszą weekendową imprezę dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat. Tego nie można przegapić!

Jeśli tylko pogoda na to pozwoli tym razem tradycyjna „nocna w przedszkolu” przeniesie się w plener, na nasz olbrzymi, wspaniale wyposażony plac zabaw i zamieni się w „biwak w przedszkolu”. Czyli będziemy spali pod ciepłymi i bezpiecznymi namiotami.

Jeżeli jednak warunki atmosferyczne nie będą sprzyjały biwakowaniu przeniesiemy się na noc do naszego pięknego i nowoczesnego budynku, gdzie również na dzieci czeka wiele wspaniałych atrakcji.

Nasza „Noc w Przedszkolu” rozpoczyna się w piątek o godz. 17.00 – do tej godziny należy dostarczyć do nas dzieci („Mały Europejczyk” ul. Dąbrowskiego 33). Dzieci natomiast odbieramy w sobotę do godz. 12.00

Podczas Nocy w Przedszkolu „Mały Europejczyk” dzieci mają zapewnione:

– Wspaniałą zabawę i liczne atrakcje

– Doskonałą, fachową opiekę – każde dziecko, które u nas było na „nocce” chce wrócić raz jeszcze

– Biwakową noc w namiotach – jeśli pogoda na to pozwoli

– Śpiewy przy prawdziwym ognisku

– Gry, konkursy i zabawy, aż nas noc zastanie

– „Kino pod chmurką” – sens bajkowy na naszym leśnym placu zabaw między drzewami

– Kąpiele i zabawy w olbrzymich basenach – jeśli oczywiście pogoda na to pozwoli

– Pyszne jedzenie przygotowane przez nasze Panie Kucharki od godz. 17.00 w piątek do późnych godzin nocnych razem ze śniadaniem i drugim śniadaniem – u nas nikt nie jest głodny!

– Sobotnie, poranne szaleństwa w naszym przy przedszkolnym lesie, kąpiele w basenie (jak pogoda pozwoli).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 515406883 (ilość miejsc ograniczona).

Koszt biwaku to 200 zł

Ps. Gwarantujemy miejsce w namiocie dla każdego dziecka, prosimy tylko o ciepłe ubrania sportowe, materac i śpiwór.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register