Nosił narkotyki w wiadrze po farbie

Około 300 gramów marihuany, zabezpieczyli wolscy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową u 28-letniego Kamila N. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki, które ukrył w wiadrze po farbie. 28-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Okazało się, że mężczyzna już przebywał w zakładzie karnym za inne przestępstwa. Decyzją sądu Kamil N. został tymczasowo aresztowany na okres dwóch miesięcy.

Policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej  z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas kontroli osobistej funkcjonariusze znaleźli kilkaset gramów suszu roślinnego. Mężczyzna przenosił narkotyki w wiadrze po farbie. Zbadany susz to około 300 gramów marihuany. Policjanci zabezpieczyli również pieniądze w kwocie 400 złotych na poczet przyszłych kar.

Kamil N.  został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.  Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z wolskiej komendy. Okazało się, że mężczyzna wszedł już w konflikt z prawem i przebywał trzy miesiące w zakładzie karnym za różne przestępstwa. 28-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu mężczyzna trafił do aresztu na dwa miesiące. Za to przestępstwo może mu grozić do 10 lat więzienia.

narkowiadro1

źródło: pilicja.waw.pl

1 komentarz

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register