Nowy zawód – Instagramer!

Nie masz pracy? Studia Cię nudzą? Chcesz zarabiać? Zacznij wrzucac fotki na Instagram. To nowy sposób zarabiania pieniędzy. O zgrozo! I nie trzeba mieć żadnej wiedzy, ani szkoły….praktycznie w sieci to się nie liczy…..

Kim są instagramerzy?

Odbierają powiadomienie w aplikacji, robią zdjęcie telefonem, publikują je na Instagramie razem z hasztagiem odpowiedniej marki i dostają za nie nawet kilka tysięcy złotych. Wszystko dzięki aplikacji indaHash, która obsługuje cały proces z Irlandii. Jedno jest pewne – żyją ze swoich pasji – tworzą nowy zawód, którego nie zrozumieją ich rodzice.

Rzecz jest banalnie prosta.

Każdy, kto zarejestruje się w aplikacji mobilnej indaHash.com, dostaje szansę zarabiania przez współpracę z markami i udział w kampaniach reklamowych. Minimalne wymagania to 700 obserwujących i odpowiedni poziom zaangażowania – tzw. heart rate (stosunek liczby komentarzy i polubień do ogólnej liczby followersów). Nie bez znaczenia jest też duża aktywność na Instagramie.

Od teraz każdy może zarabiać wielkie pieniądze!

Po zalogowaniu do aplikacji użytkownik otrzymuje powiadomienia o kampaniach reklamowych, w których może wziąć udział, prosto na swój telefon. Widzi postawione przed nimi zadanie (co ma znaleźć się na zdjęciu), jaki #hasztag ma umieścić w opisie, jaką markę @oznaczyć oraz, co najważniejsze – stawkę, jaką otrzyma za opublikowane zdjęcie. Im więcej followersów, tym wyższe wynagrodzenie – od kilkudziesięciu złotych do nawet kilkunastu tysięcy.

źródło: o2.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register