O co poprosicie Mikołaja w tym roku? WŁASNE MIESZKANIE? /konkurs/

9 grudnia w Centrum Zabaw Bajlandia odbędzie się spotkanie ze świętym Mikołajem. Spotkanie to zorganizowała Pani Marta Piątkowska oraz 2 Oddział Banku Zachodniego WBK w Elblągu.

Pani Marto skąd pomysł na taką imprezę?

Mikołajki zorganizowałam razem z Joanna Motyl – Decyk dyrektorką 2 oddziału BZ WBK. Jest to impreza dla naszych najmłodszych klientów. Cały rok ciężko pracujemy, żeby nasi klienci byli zadowoleni. Biegniemy przed siebie nie mając czasu na nic. Postanowiłyśmy z Asią zatrzymać się na chwilę i pokolędować razem z naszymi klientami.

Jak można otrzymać wejściówkę na Mikołajki?

Wejściówki otrzymali nasi najmłodsi klienci którzy wyrazili chęć uczestnictwa. Ja osobiście mam nadzieję spotykać się z moimi klientami co roku na takim spotkaniu. Zawsze polecam szczerze informować św. Mikołaja o czym się marzy. Mam takich klientów którzy rok temu poprosili o własne mieszkanie i zbliżające się święta spędzą już we własnej nieruchomości.

Jak to możliwe? Mikołaj rozdaje mieszkania?

Niestety nie, ale wypowiedziane marzenie głośno może ktoś usłyszeć i pomóc je spełnić. Na przykład ja.

Namawiam wszystkich którzy wynajmują mieszkania i pracują, żeby spróbowali zrobić pierwszy krok w kierunku „własnego kąta”. Na początek zapraszam do siebie na rozmowę o kredycie hipotecznym.

Co jeszcze oprócz spotkania z Mikołajem zaplanowała Pani dla gości?

Dzieciaki oczywiście otrzymają od Mikołaja DYPLOM GRZECZNOŚCI ( grzeczne dzieciaki J), odwiedzi nas również Myszka Miki J a w tym czasie mamy będą mogły skorzystać z dermokonsultacji u Pani Anety Grabowskiej z salonu Wersal, wykonać badanie kwantowym Analizatorem Biorenozansu magnetycznego u Pani Bożeny Sadowskiej, porozmawiać o zdrowych stopach z Aleksandrą Fenską, kupić własnoręcznie wykonane pocztówki świąteczne oraz napić się pysznej kawy serwowanej przez Bajlandię.

A o co Pani poprosi św. Mikołaja w tym roku?

Tylko o jedno. Żebyśmy za rok mieli możliwość spotkać się przy choince w tym samym składzie lub większym oczywiście. Czego wszystkim Państwu i sobie życzę.

Dla naszych Czytelników mamy dwie wejściówki na spotkanie z Mikołajem w Bajlandii. Wystarczy przesłać na adres: redakcjaelblag24@gmail.com  swoje imię i nazwisko oraz imię dziecka. Wygrywają dwie pierwsze osoby, które prześlą nam wiadomość e-mail. Wejściówki do odbioru w Bajlandii przed imprezą.

 

1 komentarz

  • Jancia Reply

    2 grudnia 2017 at 20:22

    He,he wlasne mieszkanie to POMARZYC w moim przypadku,wynajmuje i na tyle mnie stac przy moich dochodach.A rata kredytu? uff 120 zeta przy 40 metrowym mieszkaniu.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register