Od jutra potańczysz przy fontannach!

Lipiec na Podzamczu zapowiada się bardzo tanecznie. Stołeczna Estrada po sukcesie ubiegłorocznego „Dancingu 60-lecia” zaprasza warszawiaków na „Potańcówki przy fontannie”.

W każdy piątek i sobotę tancerzy zaproszą niezwykli muzycy, prezentując klimaty niezapomnianych warszawskich szlagierów, funku, jazzu, retro popu, big beatu, bossanovy i tanga. Nie zabraknie także DJ-skich setów ze współczesną muzyką taneczną oraz wytrawnych tancerzy, którzy nauczą kroków wszystkich pasjonatów tańca.

Warszawa jako jedno z niewielu miast może poszczycić się wspaniałym, lokalnym folklorem muzycznym. Zaplanowany program jest bardzo różnorodny, ale na pewno nie zabraknie w nim klimatów muzycznych Czerniakowa i starej Pragi.

Specjalnie zaprojektowany drewniany podest oraz scena stanęły w samym sercu Podzamcza, tak by jak najlepiej korespondowały z tym miejscem. Od kilku już lat Multimedialny Park Fontann stanowi dla warszawiaków i turystów źródło relaksu i niezwykłych wrażeń zapewnianych przez cotygodniowe, multimedialne show.

Start 1 lipca, wstęp na potańcówki jest wolny.

źródło: um.warszawa.pl, foto: screen z filmu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register