Odurzeni dopalaczami trafili do szpitala

Policyjna interwencja zakończyła się zatrzymaniem dwóch mężczyzn w wieku 33 i 29-lat. Zabezpieczono przy nich najprawdopodobniej środek odurzający tzw. dopalacz. Mężczyźni z uwagi na odurzenie trafili na badania do szpitala, niedługo później zostali umieszczeni w policyjnym areszcie. Odpowiedzą za posiadanie narkotyków.

Kara do 3 lat więzienia może grozić dwóm mężczyznom zatrzymanym wczoraj przez policyjny patrol. W chwili gdy funkcjonariusze weszli do klatki schodowej jednego budynków przy ul. Obrońców Pokoju, 33-latek przesypywał na parapecie okna, zielono brunatną substancję.

Obok stał 29-latek. Obaj sprawiali wrażenie odurzonych. Nie było z nimi logicznego kontaktu, mieli trudności z odpowiadaniem na zadawane im przez policjantów pytania. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia ratunkowego.

Ponieważ jeden z mężczyzn doznał ataku drgawkowego. Po zbadaniu przez lekarza 33-latek i 29-latek zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Odpowiedzą teraz za posiadanie substancji odurzającej. Może im grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register