Odzież reklamowa z nadrukiem – firmowe koszulki, bluzy i polary

Wizerunek firmy – w tych dwóch słowach kryje się szereg działań związanych ze zwiększaniem popularności marki. Do najważniejszych środków promocji w tej dziedzinie należy odzież promocyjna. Pracownicy ubrani w koszulki czy czapki z nadrukiem reprezentują Twoją markę. Zadbaj więc o to, by tekstylia były wysokiej jakości, a znakowanie wyraźne i bez uszkodzeń.

Firmowe nadruki na odzieży – zacznij od przemyślanych zakupów

Wszystko może stać się artykułem reklamowym, wystarczy odpowiednio oznakować konkretny produkt. Umieść logotyp na ubraniu, a potem dopilnuj, żeby był on stale widoczny dla potencjalnych klientów. Koszulka, szalik, czapka z daszkiem – to jaką odzież reklamową wybierzesz, zależy tylko od Ciebie. Ważne, by oprócz pełnienia roli promocyjnej ubrania te były także praktyczne i pozostawały w ciągłym użyciu. W innym przypadku leżeć będą w kącie, a przecież nie po to wydałeś pieniądze.

Profesjonalne nadruki na odzieży reklamowej – t-shirty i koszulki polo

To najczęściej spotykane ubrania firmowe z logo. Polówki i zwykłe koszulki zapewniają komfort pracownikom, zwłaszcza tym pracującym wewnątrz budynków. Pasują do większości spodni zarówno w przypadku panów jak i pań. Do tego są przystępne cenowo.

Prowadząc biuro, wykorzystaj koszule biznesowe w roli nośnika reklamy Twojej firmy. Logo wykonane haftem komputerowym nie umniejsza ich elegancji, a wręcz przeciwnie – podkreśla profesjonalizm firmy w każdej dziedzinie, w tym kwestii wizerunkowej.

Bluzy, polary i kurtki – czy sprawdzą się jako odzież firmowa?

Jeśli tylko pracujecie w zmiennych temperaturach, a czasem zupełnie na zewnątrz, nie masz wyjścia. Nie będziesz inwestował w ubrania z krótkim rękawem, bo w Twoim przypadku po prostu przez większość czasu ich nie widać. Softshelle i polary towarzyszą Wam od poniedziałku do piątku? To właśnie na nich powinieneś umieścić nadruk logo. Najlepiej z przodu (A6) i tyłu (A4 lub A3). Poruszając się po mieście czy kraju w takim stroju, Twoi pracownicy stanowią żywą reklamę firmy, podnosząc jej rozpoznawalność. Postaw również na czapki i bezrękawniki – takie ubrania zawsze przydają się, kiedy słupki rtęci oscylują wokół zera.

Odzież reklamowa z nadrukiem – haft, sitodruk czy jeszcze inna metoda?

To dwie najpopularniejsze techniki znakowania odzieży roboczej. Pozwalają odwzorować proste grafiki, przy których nie trzeba skupiać się na detalach i przejściach tonalnych. Sitodruk wykonywany jest przy hurtowych nakładach, tak więc jeśli Twoje logo ma tylko jeden kolor, a chcesz zamówić kilka sztuk odzieży, rozważ wykorzystanie termotransferu (folia flex). W innym przypadku pozostaje Ci DTG i haft komputerowy – tutaj musisz liczyć się z dodatkową opłatą za wykonanie szablonu, za to efekt jest niespotykany w żadnej innej technologii.

Jak zamówić odzież reklamową z logo Twojej firmy?

Znajdź drukarnię oferującą szeroki wybór odzieży. Taki, którego asortyment sięga od koszulek z nadrukiem, przez kamizelki po odzież z długim rękawem na każdą porę roku. Dzięki temu przejrzysz dokładnie wszystkie propozycje i wybierzesz to, co naprawdę jest Ci potrzebne; nie kupisz niczego na siłę. Szukaj firm z ofertą darmowej wyceny, w ten sposób porównasz koszty odzieży oraz druku i nie narazisz się na straty. W Firmowych Ciuchach nie tylko kupisz ubrania, ale wybierzesz interesującą Cię metodę nadruku oraz złożysz szybkie zamówienie online. Dodatkowo otrzymasz fachowe doradztwo w zakresie znakowania odzieży firmowej.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register