Oferty pracy dla młodych

Szukasz pracy….? Jeśli jesteś osobą do 25 roku życia i nie wiesz, jak odnaleźć się na lokalnym rynku pracy przyjdź do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu przy ulicy Junaków 5.  Skorzystaj z naszej pomocy i doświadczenia!!

Młodzieżowe Biuro Pracy działające w strukturze Centrum oferuje dostęp do ofert stałych i krótkoterminowych, pozyskanych od lokalnych pracodawców, a także pomaga w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych.

Obecnie poszukujemy osób do pracy krótkoterminowej na następujące stanowiska: kucharz małej gastronomii, kelnerka/kelner, kolporter gazet reklamowych, pracownik restauracji, archiwista dokumentów, pracownik kuchni, pracownik restauracji.

Dla osób poszukujących pracę w oparciu o umowę posiadamy następujące oferty: spawacz, monter, elektromonter.

Jeżeli chcesz skorzystać z bezpłatnych porad doradców zawodowych i specjalisty ds. rozwoju zawodowego, którzy pomagają osobom bezrobotnym, poszukującym pracy, studentom oraz osobom uczącym się do 25 roku życia w odnalezieniu się na lokalnym rynku pracy, którzy prowadzą porady, indywidualne konsultacje, grupowe spotkania oraz warsztaty zadzwoń do nas pod nr tel. 55 232 68 19 lub napisz e-mali: ceipmelblag@ohp.pl., a my dostosujemy dogodny dla Ciebie termin! Nie zwlekaj przyjdź już dziś!

Ponadto wychodząc naprzeciw młodzieży tworzymy punkty konsultacyjno- informacyjne poza siedzibą naszego Centrum, o czym informujemy na stronie naszego Facebooka: Młodzieżowe Biuro Pracy OHP Elbląg. Tam znajdziecie również informacje o planowanych spotkaniach z pracodawcami, o inicjatywach, jakie organizuje Młodzieżowe Biuro Pracy, a także informacje o aktualnych ofertach pracy, naborach na kursy i szkolenia, także w podległych jednostkach. Zapraszamy również na stronę www.dokariery.pl lub www.ecam.ohp.pl lub na infolinię 19524, gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawych
 i przydatnych informacji.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register