Ograniczenie tonażu na Moście Wyszyńskiego

Departament Zarząd Dróg UM informuje, że od najbliższego poniedziałku – 17 lipca – wprowadzone zostanie ograniczenie wjazdu na Most Wyszyńskiego dla pojazdów ciężarowych o masie całkowitej powyżej 30 ton.

Znaki zakazu wjazdu na most dla pojazdów powyżej 30 ton i tablice informujące o kierunku objazdu, które są obecnie zakryte, zostaną odsłonięte w najbliższy poniedziałek w godzinach porannych.

Trasa objazdu dla pojazdów powyżej 30 ton

Oznakowana trasa objazdu z drogi krajowej nr 22 drogi i drogi ekspresowej S7 będzie wiodła przez: ul. Warszawską, Stawidłową, Radomską, Trasę Unii Europejskiej i drogę wojewódzką nr 503 do centrum.

oraz w drugim kierunku: z Al. Tysiąclecia przez drogę wojewódzką nr 503 do ronda Solidarności, Trasą Unii Europejskiej, Radomską, Stawidłową, Warszawską w kierunku drogi krajowej nr 22 drogi i drogi ekspresowej S7.

Projekt organizacji ruchu został zaopiniowany przez Policję.

Powyższy objazd będzie funkcjonował minimum kilkanaście miesięcy, tj. do czasu pozyskania dokumentacji na przebudowę Mostu Wyszyńskiego, a następnie wyłonienie w przetargu Wykonawcy robót mostowych.   

Prosimy kierowców pojazdów ciężarowych powyżej 30 ton o zwracanie uwagi na znaki dotyczące zakazu i tablice informujące o kierunku wprowadzonego objazdu!

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register