„Ogrody” są bezpieczne? Zarządca obiektu na bieżąco monitoruje usterki

Mimo przesyłanych uwag przez naszych czytelników dotyczących licznych usterek w Centrum Handlowym „Ogrody”, zarządca obiektu uspokaja i twierdzi, że obiekt jest bezpieczny a ewentualne wady konstrukcyjne są pod kontrolą.

Wcześniej informowaliśmy o tym, że w czasie ulewnego deszczu obiekt Centrum Handlowego „Ogrody” przecieka. Na korytarzach zaś widać licznie ustawiane wiadra. Do tego nasi Czytelnicy wskazują na liczne pęknięcia elewacji i zalewanie dolnego poziomu parkingu.

– Zastanawiam się czy Centrum Handlowe „Ogrody” to bezpieczny obiekt – pisze nasza Czytelniczka. – Nie ma jeszcze dużych opadów, a spacerując po budynku widać rzędy wiader ustawionych przy zaciekach.

Kobieta dodaje, że zaintrygowało ją to na tyle, że uważnie przyjrzała się konstrukcji obiektu.

– W wielu miejscach widać pęknięcia ścian. Obiekt przecieka, w wielu miejscach widać ustawione wiadra. Tam chyba jednak coś jest nie tak – dodaje elblążanka. – Gdy mocno pada deszcz zalewany jest również parking na najniższym poziomie. Coś jest nie tak.

O tym więcej pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/elblazanie-zaniepokojeni-czy-ogrody-sa-bezpieczne/

Z tym problemem zwróciliśmy się o wyjaśnienie do zarządcy obiektu. Otrzymaliśmy odpowiedź, że wszystkie usterki są na bieżąco monitorowane i naprawiane.

– Pragnę poinformować, że zarządca Centrum Handlowego „Ogrody” na bieżąco reaguje, aby eliminować ewentualnie pojawiające się usterki. Z uwagi na złożoność przyczyn niektórych z nich, termin ich usunięcia jest dłuższy, niż w innych przypadkach. Bezpieczeństwo użytkowników budynku to, zarówno dla zarządcy Centrum Handlowego „Ogrody”, jak i dla jego właściciela, kwestia priorytetowa. ‎Wszelkie opracowane w ostatnim czasie ekspertyzy i opinie techniczne świadczą o tym, że budynek może być bezpiecznie eksploatowany – informuje Katarzyna Mitula z Biura Prasowego CH Ogrody.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register