Okradał auta pod osłoną nocy. Wpadł po 13 aucie

Za 13 kradzieży z włamaniem do samochodów odpowie zatrzymany 41-letni Andrzej S. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów z Rembertowa, którzy pełnili służbę ponadnormatywną. 41-latka poszukiwali funkcjonariusze z wydziału mienia, którzy ustalili, że na przestrzeni 2 miesięcy najprawdopodobniej dokonał on kilkunastu przestępstw na terenie dzielnicy.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu na podstawie wnikliwej analizy wpływających spraw dotyczących kradzieży z włamaniem do samochodów wytypowali prawdopodobnego sprawcę. 41-letniego Andrzeja S. znali już z wcześniejszych zatrzymań i wiedzieli, jakimi metodami dokonywał przestępstw.

Podejrzewany mężczyzna unikał spotkania ze stróżami prawa. Został więc zarejestrowany w policyjnych bazach jako poszukiwany.

Wpadł podczas legitymowania przez patrol ponadnormatywny na jednej z ulic Rembertowa. W wydziale mienia, po zgromadzeniu dowodów, usłyszał 13 zarzutów kradzieży z włamaniem. Przestępstw dokonywał głównie pod osłoną nocy, wybijał szyby lub wyłamywał zamki w pojazdach i kradł wszystko, co znajdował wewnątrz: radia, nawigacje, telefony, okulary i płyty CD. Łączna wartość start wyniosła kilkanaście tysięcy złotych.

Wszystkich tych przestęstw podejrzany dopuścił się działajac w warunkach recydywy.

 

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register