Okropny fetor zaalarmował sąsiadów. W mieszkaniu znaleziono martwą kobietę!

Jak informuje nas nasza Czytelniczka, wczoraj około godz. 19.00 w jednym z mieszkań przy ul. Szkolnej strażacy znaleźli zwłoki kobiety w znacznym rozkładzie. W lokalu przebywał jeszcze 28-letni syn zmarłej.

O tym makabrycznym wydarzeniu poinformowała nas nasza Czytelniczka. Elblążanka mówiła, że sąsiadów zaalarmował smród dochodzący z jednego z mieszkań przy ul. Szkolnej oraz fakt, że nie można było dostać się do mieszkania.

– Smród był nie do zniesienia. Zaalarmowano straż pożarną. Strażacy w mieszkaniu znaleźli zwłoki kobiety w znacznym rozkładzie. W środku był również jej syn – pisze do nas elblążanka.

Informację potwierdza Komenda Miejska Policji w Elblągu.

– Do takiej interwencji doszło wczoraj około godz. 19.00 przy ul. Szkolnej – mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. – Po wejściu do mieszkania znaleziono zwłoki 62-letniej kobiety w znacznym stopniu rozkładu. W lokalu przebywał jej 28-letni syn. Mężczyznę odwieziono na oddział psychiatryczny. Trwają obecnie czynności wyjaśniające okoliczności tej tragedii.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że syn zmarłej kobiety jest niepełnosprawny umysłowo. Nic nie wskazuje też na to, aby doszło tam do zbrodni.

fot. Damian Suliński/archiwum

1 komentarz

  • Bogusław Reply

    30 czerwca 2018 at 18:37

    Weź tu później wynajmij albo kup to mieszkanie.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register