Olimpia i Concordia Elbląg znów zagrają razem?

Czy Olimpia Elbląg i Concordia zagrają po raz kolejny w jednej lidze? Zarówno drugoligowe, jak i trzecioligowe rozgrywki przekroczyły półmetek. To idealny czas, by zacząć dywagować na temat zadanego pytania. Z całą pewnością derby Elbląga byłyby niezwykle emocjonujące, ale czy są możliwe?

Derby Elbląga w przyszłym sezonie?

Oczywiście w piłce nożnej wykluczyć nie można niczego. Zatem Derby Elbląga są jak najbardziej możliwe. Wszystko zależy jednak od tego, jak na drugoligowym i trzecioligowym froncie spiszą się w drugiej połowie sezonu obie ekipy. Swoje przewidywania na ten temat mają bukmacherzy. Ich recenzje można znaleźć na zakładyonline.pl. To witryna opisująca legalne zakłady bukmacherskie w Polsce.

Olimpia Elbląg w sezonie 2019/20 występuje w 2. lidze polskiej. Ekipa występująca na co dzień na Stadionie Miejskim w Elblągu zajmuje aktualnie piąte miejsce w ligowej tabeli. Oznacza to, że po 22 rozegranych kolejkach Olimpia jest w grze o awans do Fortuna 1. Ligi. Aktualnie zajmowane piąte miejsce gwarantuje walkę o awans w barażach. Jeśli Olimpia Elbląg myśli o bezpośrednim wejściu do zaplecza PKO BP Ekstraklasy, to musi odrobić stratę, jaka dzieli ją do drugiego miejsca. W tej chwili to 6 punktów, a do rozegrania pozostało jeszcze 12 spotkań. Wszystko jest więc możliwe.

Aby jednak Olimpia i Concordia spotkały się w przyszłym sezonie, to Olimpia musiałaby pozostać na drugoligowym froncie, a Concordia do niego awansować. Póki co scenariusz ten jest jednak mało możliwy. Wie o tym też bukmacher Betclic, którego kursy bukmacherskie jasno wskazują, że Concordii Elbląg do awansu dość daleko. Recenzję bukmachere można przeczytać na stronie Betclic Kod Promocyjny. Zaś Kibice Olimpii zamiast derbów Elbląga życzyliby sobie z pewnością gry w Fortuna 1. lidze.

Concordia w tej chwili występuje w III lidze. 27 punktów zgromadzonych w 19 rozegranych meczach pozwala zajmować miejsce w środku stawki. Przed Concordią jeszcze 15 spotkań, ale strata do lidera rozgrywek, który awansuje do II ligi, wynosi 10 punktów. Warto też odnotować, że Sokół Ostróda, bo ten klub lideruje w III lidze ma rozegrany jeden mecz mniej od Concordii.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register