Park Trampolin w Gildii Kupców Żuławskich? To możliwe

Od kilku miesięcy trwa remont hali po dawnej Gildii Kupców Żuławskich. Inwestor – developer z Gdańska, który kupił obiekt na razie milczy w sprawie przyszłości tego miejsca. Tymczasem pojawiają się nieoficjalne informacje, że może tam ulokować się pierwszy w Elblągu Park Trampolin.

To nie jest jeszcze pewna informacja, ale wiele wskazuje na to, że w budynku po dawnej Gildii Kupców Żuławskich może ulokować się pierwszy w Elblągu Park Trampolin.

Na facebooku powstała niedawno strona tego miejsca. Jednak jej administratorzy na razie nie potwierdzają tych informacji. Wiadomo jedynie, że trwają przygotowania do otwarcia Parku Trampolin w dużej hali przy ul. Płk. Dąbka. To może właśnie wskazywać na Gildię Kupców Żuławskich. Tam odbywają się obecnie prace wykończeniowe wnętrza obiektu.

26230144_384022878716416_4285546021910984591_n 26238830_384024185382952_8558977588275770982_n

Co byście powiedzieli jak by w Elblągu powstał mega Park Trampolin? No to mamy dla was dobra wiadomość!!!! Już niebawem wielkie otwarcie Parku Trampolin i nie tylko, a to wszystko w naszym mieście!!!!

To wyjątkowe miejsce, gdzie można się bawić, ćwiczyć, rozwijać i milo spędzać czas, od najmłodszych do najstarszych mieszkańców Elbląga. Każdy znajdzie coś dla siebie – czytamy na tej stronie na Facebooku.

Kilka projektów wykonanych przez naszych partnerow.Tego się możecie spodziewac!!!! Bedzie szał!!!

Publié par Park Trampolin Elbląg sur dimanche 7 Janvier 2018

 

 

Czy faktycznie powstanie tu Park Trampolin? Postaramy się to potwierdzić w najbliższym czasie.

Obiekt po byłej Gildii Kupców Żuławskich nabiera nowego „blasku”. Z zewnątrz wygląda coraz lepiej. Jednak w środku nadal trwają prace remontowe.

Gildia Kupców Żuławskich, obiekt, jaki do tej pory znaliśmy, już nie istnieje. W środku trwa modernizacja hali, w celu przystosowania jej do nowej funkcji. Inwestor – developer z Gdańska chce wydzielić większą część obiektu dla nowego operatora spożywczego. Mają też pojawić się mniejsze, przeszklone boksy, które będzie można wynająć. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy i na jakich warunkach.

Inwestor na łamach jednego z lokalnych portali przyznał, że większą częścią hali chce zainteresować jedną z dużych sieci handlowych. Wyklucza jednak, aby chodziło o popularne w mieście sklepy typu Biedronka czy Lidl.

Jak informowała nas jedna z osób, która niedawno sprzedała pomieszczenie w Gildii Kupców Żuławskich, może chodzić o sieć Intermarche. Ten operator nie ma jeszcze swojego sklepu w naszym mieście. Sieć ma jednak ambitne plany tworzenia nowych obiektów w Polsce.

 

2 komentarze

  • Pracownik Reply

    28 stycznia 2018 at 20:06

    Siejecie zamęt.Muszkietery będą.Nie róbcie tajemnicy.Wiem bo tam remontuje ta hale

  • ktota, Reply

    28 stycznia 2018 at 22:12

    Nie rozumiem jak redakcja moze manipulować opinią publiczną i pisać takie bzdury!!! W Gildi Kupców Żuławskich napewno nie bedzie parku trampolin. Piszcie prawdę a nie piszecie żeby pisać!!!

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register