Pidżama Party w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu to wspaniała zabawa dla dzieci!

Wolny weekend dla rodziców oraz wspaniała zabawa do późnych godzin nocnych dla dzieciaków. To najlepsza dziecięca impreza w Elblągu – nie tylko dla dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu ale również dla tych, które uczęszczają do innych placówek przedszkolnych w mieście. Takie wydarzenie odbyło się w ubiegły weekend w tym niepublicznym przedszkolu w Elblągu.

Dla dzieci świetna zabawa a dla rodziców „wolny piątek” i spokojny sobotni poranek. To możliwe dzięki Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

Konkretnie chodzi o cykliczną imprezę weekendową organizowaną przez to elbląskie przedszkole niepubliczne. Mówimy o „Pidżama Party” – imprezie, która cieszy się olbrzymim powodzeniem wśród dzieci i rodziców nie tylko uczęszczających do tego przedszkola. To oferta skierowana do dzieci z tego przedszkola, „absolwentów” przedszkola ale także do dzieci spoza placówki.

Dzieci na „Pidżama Party” można przywieźć do Małego Europejczyka przy ul. Dąbrowskiego 33 już w piątek o godz. 16.00. Przedszkolaki spędzają piątkową noc w przedszkolu pod fachową opieką nauczycieli tego niepublicznego przedszkola w Elblągu.

W tym czasie rodzice mogą zaplanować sobie piątkowy wieczór i dłuższy odpoczynek w sobotę, ponieważ odbiór dzieci następuje w sobotę do godz. 13.00. Można się więc spokojnie wyspać po piątkowych szaleństwach.

Jednak również dzieci mają w piątkową noc i sobotnie przedpołudnie zapewnione moc atrakcji.

W piątek zaczynają zabawami i dyskoteką. W tym wykorzystując nowoczesny, bajkowo urządzony, trzypiętrowy budynek mogliśmy zorganizować wiele wspaniałych atrakcji dla dzieciaczków, w tym poszukiwanie pirackich skarbów czy konkurs w przeciąganie liny. Żadne dziecko się nie nudziło, zabawa była wspaniała!

Na kolację jest pizza i inne smakowite przekąski, które dzieci przygotowują samodzielnie w nowocześnie wyposażonej kuchni Małego Europejczyka. Po tym zaś następuje „kino w przedszkolu” czyli nocny maraton oglądania bajek.

Dzieci spędzają noc w przedszkolu. Rano otrzymują pożywne śniadanie i bawią się dalej. Jeśli pogoda na to pozwala korzystają z możliwości jakie daje olbrzymi, świetnie wyposażony plac zabaw (2000 m2) – w lato zaś dzieci bawią się w dwóch basenach z podgrzewaną wodą.

UWAGA! Kolejna Pidżama Party w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu planowana jest w Andrzejki. Jeśli więc planujecie imprezę w ten dzień a nie chcecie aby dzieci nudziły się w domu – ZAPRASZAMY!

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 515 406 883.

Więcej zdjęć oraz filmiki z naszej imprezy Pidżama Party na naszej stronie na facebooku:

https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register