Pięć posiłków dziennie to za dużo? Mamy dla Ciebie mega propozycję!

Nie każdy ma czas na zjedzenie pięciu posiłków dziennie. Niektórzy potrzebują tylko dwóch-trzech posiłków w ciągu swojego aktywnego dnia. Mniam Mniam Fit Catering Pudełkowy w Elblągu ma świetną propozycję dla Was – specjalna oferta pudełkowych dań dietetycznych w mniejszej ilości.

Dlaczego warto postawić na catering pudełkowy w Elblągu?

Bez względu na to jakie masz cele stosując dietetyczne odżywianie – warto jeść posiłki świeże, zdrowe a przede wszystkim smaczne. Takie są właśnie dania przygotowywane przez elbląską firmę Mniam Mniam Fit Catering w Elblągu w formie pudełkowej z dowozem do klienta.

Szanując swój czas coraz chętniej sięgamy właśnie po catering pudełkowy, czyli oferty firm, które dowiozą nam rano pod drzwi przygotowane już posiłki na cały dzień. To niezwykła wygoda i oszczędność czasu. Nie musimy już myśleć, co jutro zjemy w ciągu dnia. Nie będziemy zrywać się z rana, aby kupić świeże produkty i stać w kuchni, w pośpiechu, przygotowując sobie i rodzinie śniadania, obiady oraz kolacje. Teraz wszystko mamy już gotowe i dowiezione rano pod drzwi domu czy biura.

Teraz Mniam Mniam Fit w Elblągu oferuje trzy posiłki w pudełku

Z reguły większość firm zajmujących się cateringiem pudełkowym na dowóz do klienta przygotowuje pięć takich dań na cały dzień. Nie każdy z nas jednak potrzebuje aż tylu posiłków. Wielu wystarczą trzy. Dlatego często takie osoby rezygnują z zamówienia cateringu pudełkowego właśnie ze względu na zbyt dużą ilość posiłków, których i tak nie zjedzą.

Wychodzimy takim osobom, które nie mają czasu na samodzielne zakupy i przygotowywanie świeżych, zdrowych posiłków każdego dnia naprzeciw – oferujemy specjalną opcję pudełkowego cateringu tylko z trzema posiłkami.

Już teraz możecie zamówić nasz specjalny pakiet oferowanych przez nas diet: Standard i Fit. Właśnie w tych dietach możemy wybrać pakiety tylko z trzema posiłkami na cały dzień (śniadanie, obiad i kolację). To odpowiednia opcja dla osób, które nie chcą jeść pięciu posiłków dziennie lub nie mają tyle czasu na jedzenie – po prostu wystarczą im trzy główne posiłki (śniadanie, obiad i kolacja) i taką opcję właśnie teraz oferujemy!

Zamówić diety Standard i Fit w wersji trzydaniowej możecie szybko i wygodnie tu: https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Zalety pudełkowego cateringu na dowóz w Elblągu

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne posiłki w pięknych, ekologicznych pudełkach. Mniam Mniam Pudełkowy Catering jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne. Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Darmowa dostawa potraw. Zamawiając dania w Mniam Mniam Catering Pudełkowy w Elblągu zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy.

Nasze dania pudełkowe dowozimy samochodami chłodniami przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych. Zawsze dostaniesz od nas świeże, smaczne i zdrowe posiłki!

Dlaczego warto postawić na Mniam Mniam Fit catering pudełkowy w Elblągu?

O tym przeczytasz więcej tu: https://mniammniam.elblag.pl/artykuly/catering-pudelkowy-mniam-mniam-w-elblagu-to-wygoda-zdrowie-smak-i-oszczednosc-czasu,55.htm

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register