Piekarnik parowy CookView® – piekarnik, który chcesz oglądać

Problem z przypalonym ciastem? To już przeszłość. Szwedzka marka Electrolux znalazła idealne rozwiązanie dla miłośników pieczenia. Od teraz możesz mieć oko na swoje potrawy, bo w ofercie dostępny jest piekarnik parowy CookView®, wyposażony w wewnętrzną kamerę, dzięki której możesz śledzić postępy pieczenia.

Miej oko na Twoje potrawy 

Ukryta w piekarniku parowym wewnętrzna kamera to Twój nowy pomocnik w kuchni. Kamera znajduje się w uchwycie urządzenia. Jeżeli oświetlenie w pomieszczeniu tworzy refleksy i utrudnia kontrolowanie procesu pieczenia – firma Electrolux przygotowała dodatkowy element, jakim jest osłonka do kamery, którą każdy użytkownik może zainstalować między szybą drzwi a uchwytem. Pieczenie i gotowanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Telefon na straży dobrego smaku

Zastosowana w tym piekarniku innowacyjna technologia pozwala śledzić proces pieczenia na ekranie Twojego telefonu. Piekarnik CookView® łączy się ze smartfonem za pomocą sieci Wi-Fi i pozwala stale kontrolować przebieg przygotowywania potrawy. Potrzebujesz jedynie zainstalowanej aplikacji MyElectroluxKitchen, która udostępni Ci zmianę ustawień parowego piekarnika w każdym momencie. 

Jeżeli tylko znajdujesz się w zasięgu sygnału, możesz w każdej chwili skrócić lub wydłużyć czas pieczenia oraz wybrać odpowiednią temperaturę dla Twojej potrawy. Na ekranie smartfona kontrolujesz wygląd dania, dlatego nie musisz stale przebywać w kuchni i osobiście nadzorować tego procesu. Teraz Twoim zastępcą jest telefon i to on stoi na straży dobrego smaku. Wszystko może więc odbywać się zdalnie, czyli w sposób bardzo wygodny dla każdego użytkownika, który ceni sobie innowacyjne rozwiązania i ciekawe funkcje urządzeń.

Książka kucharska zawsze pod ręką – MyElectroluxKitchen

Aplikacja MyElectroluxKitchen pozwoli Ci na wiele, wiele więcej niż tylko zmianę parametrów pieczenia podczas użytkowania piekarnika. Twój parowy pomocnik może skorzystać z przepisów, które dostępne są w bazie Electrolux. Teraz wystarczy jedynie wybrać ten przepis, który wydaje się odpowiedni dla Twojej potrawy, a intuicyjny sprzęt szwedzkiej marki Electrolux spełni Twoje życzenie i automatycznie dopasuje wszystkie ustawienia pieczenia, przypiekania bądź gotowania na parze. Prosto, szybko i wygodnie. To wciąż nie wszystko – dzięki aplikacji MyElectroluxKitchen możesz w łatwy sposób zarejestrować swój piekarnik parowy, mieć stały wgląd do instrukcji obsługi oraz w razie potrzeby – w łatwy sposób skontaktować z firmą Electrolux. 

Funkcja Steamify® – Twój prywatny kucharz

Innowacyjna funkcja Streamify® pomoże Ci w przygotowaniu każdej potrawy. Wyręczy Cię w sterowaniu ustawieniami parowego piekarnika. Od teraz wystarczy jedynie wybrać pożądaną temperaturę, aby Twój kuchenny, elektroniczny pomocnik mógł sam dobrać odpowiednią ilość pary oraz inne parametry, które sprawią, że jedzenie będzie doskonale przygotowane i zawsze bardzo smaczne. 

Przypiekanie, pieczenie, gotowanie na parze czy metodą sous-vide – wszystko to dostępne jest w Twoim intuicyjnym piekarniku z serii CookView®. Odpowiednia ilość pary to najprostsza droga do pysznego dania – dzięki temu prościej zachować potrzebne składniki odżywcze i wilgotność w potrawach, które nie tylko aromatycznie pachną, ale także smakują. Sous-vide jest natomiast techniką kulinarną skupiającą się na precyzyjnym doborze temperatury. Pozornie jest to trudna sztuka, ale nie ze sprzętem szwedzkiej marki Electrolux. Od teraz możesz gotować i piec jak profesjonalny kucharz, a Twój parowy piekarnik nigdy Cię nie zawiedzie. 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register