Pij więcej wody i bądź zdrowy. Postaw na dystrybutory do wody!

Woda jest niezbędna do życia – nie ma co do tego wątpliwości. Pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie nerek i układu moczowego, reguluje temperaturę ciała oraz spełnia szereg innych, ważnych dla organizmu funkcji. Jaką wodę pić w czasach, gdy tak wiele mówi się o ekologii?

Nie jest łatwo przekonać się do wody kranowej, woda butelkowana przyczynia się do generowania dużej ilości plastikowych odpadów. Optymalnym rozwiązaniem są dystrybutory do wody – w Warszawie i innych dużych miastach w Polsce, to smaczna i zdrowa alternatywa dla kranówki.

Dystrybutor wody do domu lub biura zadba o Twoje zdrowie

Codzienne picie odpowiedniej ilości wody to jeden z najważniejszych, zdrowych nawyków żywieniowych. Według zaleceń powinniśmy codziennie wypijać około 1,5-2 litrów wody. W upalne, letnie dni oraz podczas uprawiania aktywności fizycznej zapotrzebowanie na wodę wzrasta. 

Dlaczego właściwe nawodnienie jest takie ważne dla zdrowia? Ciało człowieka składa się w około 70% z wody, która odpowiada za prawidłowy przebieg procesów metabolicznych, termoregulację czy usuwanie toksyn z organizmu. Dzięki wodzie lepiej przyswajane są niektóre substancje odżywcze (np. witaminy rozpuszczalne w wodzie). Wiele osób po wodę sięga dopiero wtedy, gdy zaczyna odczuwać pragnienie – oznacza to, że nasz organizm jest już odwodniony i utracił około 1-2% wody. Nie powinniśmy dopuszczać do takiej sytuacji, dlatego najlepiej jest mieć świeżą wodę zawsze w zasięgu ręki w pracy czy w domu. W tym celu doskonale sprawdzają się dystrybutory do wody – nie musimy pamiętać o zakupie wody, bo firma udostępniająca dystrybutor zadba o regularne dostawy wody do naszego biura lub mieszkania. 

Dystrybutor wody w Warszawie – dlaczego to lepszy wybór niż woda butelkowana?

Kupowanie wody w 1,5 lub 2-litrowych plastikowych butelkach dla pracowników lub dla kilkuosobowej rodziny, to niemały wydatek, a do tego dźwiganie i przechowywanie zgrzewek wody jest dość kłopotliwe. Domowy dystrybutor wody to nie tylko wygoda i oszczędność, lecz także ekologiczne podejście do życia. Wyrzucanie kilku plastikowych butelek dziennie istotnie przyczynia się do zwiększenia ilości śmieci, które negatywnie wpływają na kondycję naszej planety.

Decydując się na dystrybutory do wody w Warszawie od Daru Natury, stawiamy na proekologiczne podejście do życia. Warto wybrać takie rozwiązanie nie tylko do biura, ale też do własnego mieszkania. 

Jaki dystrybutor wody do biura najlepszy?

Dystrybutory wody Dar Natury to urządzenia dostarczające najlepszej jakości źródlaną wodę wydobywaną w ekologicznie czystym rejonie Podlasia. Czym powinien charakteryzować się dobry dystrybutor na wodę do biura? Oprócz dostarczania smacznej i czystej wody, powinien posiadać funkcję grzania i chłodzenia. Poza tym powinniśmy mieć możliwość dopasowania oferty do wielkości naszej firmy. Liczba zatrudnionych w biurze pracowników rozstrzyga o ilości wody, jakiej będziemy potrzebować miesięcznie oraz o cenie wybranego pakietu. Dostawy butli z wodą powinny odbywać się jak najczęściej (najlepiej raz na 4-5 tygodni), abyśmy nie musieli organizować magazynu do przechowywania zapasu wody. Dostawca dystrybutora wody dla firmy powinien zapewnić nam też profesjonalny serwis oraz możliwość skorzystania z regularnego czyszczenia urządzenia, najlepiej 2 razy w roku.

Zalety dystrybutora na wodę:

  • codzienny dostęp do dobrej jakości wody poprawia koncentrację i podnosi efektywność pracy,
  • woda źródlana charakteryzuje się doskonałym smakiem,
  • woda do dystrybutora zamknięta jest w szczelnych butlach i dozowana za pomocą higienicznego mechanizmu, dzięki czemu jest bezpieczna dla zdrowia,
  • skorzystanie z usługi dystrybutora wody w Warszawie to oszczędność czasu i pieniędzy,
  • nowoczesne dystrybutory do wody umożliwiają schłodzenie wody lub przygotowanie wrzątku do zaparzenia kawy bądź herbaty.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register