Podchodzisz do egzaminu na prawo jazdy w Elblągu? Będziesz miał wybór

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu wdraża do użytkowania nowe samochody egzaminacyjne marki KIA. To oznacza, że osoby zdające egzamin na prawo jazdy będą miały wybór auta.

Jak informuje elbląski WORD od 2 października b.r. do egzaminowania praktycznego na kat. B prawa jazdy zostaną włączone trzy nowe pojazdy KIA RIO IV. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów,  w okresie od 2 do 31 października 2017 r., w trakcie egzaminu będzie możliwość wyboru pojazdu egzaminacyjnego, spośród dwóch marek: Kia Rio lub Fiat Punto. W związku z powyższym, w trakcie egzaminu, mogą wystąpić opóźnienia lub utrudnienia, za które serdecznie Państwa przepraszamy.

Jak już informowaliśmy elbląski WORD „przesiada się”, a wraz z nim oczywiście osoby zdające egzamin na prawo jazdy na samochody marki KIA. Odpowiednia umowa na zakup 10 nowych aut została już podpisana.

kia-rio-3.1200

8 sierpnia b.r. dyrektor WORD w Elblągu podpisał umowę z Dealerem Kia JD Kulej Sopot Sp. z o.o. na dostawę 10 fabrycznie nowych samochodów osobowych marki KIA model RIO IV, przeznaczonych i przystosowanych do prowadzenia egzaminów państwowych na prawo jazdy kat. B ( 9 sztuk – silnik 1,2 M, moc 61,8 kW, 1 szt. – silnik- 1,4 L, moc 73,3 kW).

Samochody zostały wybrane w trybie przeprowadzonego przetargu nieograniczonego. W elbląskim WORD pierwsze trzy pojazdy pojawią się do końca września i najpóźniej z początkiem października powinny być już wykorzystywane do egzaminów.

Kolejne dostawy zostaną zrealizowane do końca października i listopada br.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register