Podczas Biegu Niepodległości będzie można wesprzeć Kamila

W tym roku pomagamy niepełnosprawnemu Kamilowi, który od urodzenia cierpi na rozszczep kręgosłupa i porusza się na wózku inwalidzkim.

Akcję charytatywną na ten cel będą prowadzić podczas Biegu Niepodległości wolontariusze Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu. Będą oni ubrani w charakterystyczne koszulki i będą mieli identyfikatory.

Dlatego też zwracamy się ze szczególnym apelem do uczestników, kibiców i wszystkich Państwa, którzy pojawią się 11 listopada na V Elbląskim Biegu Niepodległości o wsparcie zbiórki publicznej na rzecz niepełnosprawnego Kamila.

Kamil od urodzenia cierpi na rozszczep kręgosłupa i porusza się na wózku inwalidzkim. Jest aktywny społecznie i w miarę swoich możliwości sportowo. Chcemy pomóc zebrać Kamilowi środki finansowe potrzebne do zakupu roweru handbike, który umożliwi mu szybsze poruszanie się po mieście i wpłynie na rehabilitację zarówno społeczną jak i sportową. Nasi wolontariusze będą w ten dzień zbierać pieniądze do specjalnie oznakowanych puszek.

Zbiórka jest już zarejestrowana w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji pod Nr: 2018/3907/OR. Nazwa tej zbiórki: „Rower Handbike dla Kamila”.

Regionalne Centrum Wolontariatu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register