Podróbki w sklepie na Woli

Kupiłaś markową torebkę, sukienkę lub szalik? Lepiej sprawdź, dlaczego tak tanio….Dzięki czynnościom zrealizowanym przez policjantów zwalczających przestępczość gospodarczą z komendy na Woli zabezpieczono towar, którego wartość szacunkowa wynosi ponad 350.000 złotych. Zabezpieczone ubrania i galanteria okazały się podróbkami, bezprawnie opatrzonymi zastrzeżonymi znakami towarowymi. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Wolscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępstw gospodarczych zabezpieczyli towar w sklepie na terenie dzielnicy. Funkcjonariusze działali na podstawie postanowienia wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. Policjanci podejrzewali, że znaki i nazwa zastrzeżona przez producenta znajdująca się na odzieży została użyta bezprawnie. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że odzież sprzedawana w sklepie ma zastrzeżone znaki towarowe. Oferowane do sprzedaży kurtki, sukienki, okulary, szaliki i inne rzeczy nie miały nie wiele wspólnego z oryginałami.

Policjanci zabezpieczyli towar o wartości ponad 350.000 złotych. Zabezpieczona odzież nie trafi do klientów. Sprawa ma charakter rozwojowy.

ms

źródło tekst i foto: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register