Podszyła się pod znajomą i dała ogłoszenie o sprzedaży dzieci. Teraz grozi jej trzy lata więzienia

Policjanci otrzymali informacje, że mieszkanka Bartoszyc chce sprzedać dwoje swoich dzieci. Ogłoszenie umieszczone było na popularnym portalu społecznościowym. Policjanci od razu podjęli czynności, które miały wyjaśnić okoliczności tej sprawy i uchronić dzieci. Na szczęście okazało się, że informacja została zmyślona przez inną kobietę, która włamała się na konto matki dzieci.

Wczoraj (14.06.2018) przed godz. 11:00 dziennikarz Gazety Olsztyńskiej przekazał policjantom, że na jednym z portali społecznościowych umieszczone jest ogłoszenie o sprzedaży dzieci. Do komendy policji zaczęli dzwonić też mieszkańcy miasta zbulwersowani ogłoszeniem.

W tej spawie zawiadomienie złożyła również pracownica Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bartoszycach. Sprawa była bardzo poważna. Dzielnicowy sprawdził, czy dzieci są pod wskazanym przez matkę adresem i zastał je pod opieką babci.

Szybkie, zdecydowane i sprawne działanie bartoszyckich kryminalnych doprowadziło do ustalenia, kto i kiedy zamieścił takie ogłoszenie na portalu społecznościowym. Podejrzenie padło na znajomą matki dzieci. Jeszcze wczoraj policjanci pojechali do mieszkanki gminy Górowo Iławeckie, która zaskoczona obecnością policjantów początkowo zaprzeczała, by włamała się na konto swojej znajomej.

Po wysłuchaniu funkcjonariuszy na temat ustaleń jakich dokonali, przyznała się i szczegółowo opisała to co zrobiła. Policjantom tłumaczyła, że zrobiła to ze złości na znajomą. 28–latka odpowie za przestępstwo podszywania się pod inną osobę. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

1 komentarz

  • 72629 Reply

    17 czerwca 2018 at 20:00

    Dziecinada ja piernicze ”bo bylam zla” masakra czy zdawala sobie sprawe jak to sie moglo skonczyc.Idiotka a nie dorosla kobieta.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register