Pogoda zakończyła sezon łyżwiarski na Torze Kalbar

Stało się – nasza najnowsza sportowa inwestycja nie nadaje się do użytku, gdy nie ma silnych mrozów. W związku z coraz cieplejszą temperaturą MOSiR ogłosił, że kończy sezon łyżwiarski na Torze Kalbar.

Komunikat Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu nie pozostawia złudzeń. Na torze Kalbar już nie pojeździmy, przynajmniej w ten zimowy sezon.

„Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu uprzejmie informuje, że w dniu 11 marca br. zakończyliśmy sezon łyżwiarski 2017/2018 na torze lodowym.

Ze  względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne (opady deszczu, wysoka temperatura) oraz analizę długoterminowej prognozy pogody sezon łyżwiarski na torze wrotkarsko-łyżwiarskim Kalbar został zakończony.  Wszystkim miłośnikom łyżew i wiernym sympatykom naszego Ośrodka serdecznie dziękujemy za mile spędzony wspólnie czas i już dziś gorąco zapraszamy w nowym sezonie 2018/2019. W przerwie pomiędzy kolejnymi sezonami zimowymi, zapraszamy do skorzystania z boisk wielofunkcyjnych oraz na rolki”.

Tor Kalbar, a właściwie jakość wykonania obiektu sport budzi wiele kontrowersji. Przede wszystkim powstawał długo, a wykonawca nie wywiązywał się z kolejnych terminów zakończenia inwestycji. Później, już po oficjalnym otwarciu okazało się, że tor nie nadaje się do użytku, kiedy temperatury są lekko ujemne lub dodatnie. Obiekt był już zamykany w tym roku przez niekorzystne warunki atmosferyczne.

O tym problemie więcej pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/wykonawca-mial-potezne-opoznienie-miasto-naliczyloniewielkie-kary-umowne/

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register