Policja nakryła “dziuplę” samochodową

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali 33-letniego Pawła G. podejrzanego o paserstwo, kradzież z włamaniem do pojazdu i przerabianie pól numerowych. W warsztacie funkcjonariusze zabezpieczyli dwa skradzione auta, a także numeratory do nabijania znaków VIN, tablice rejestracyjne, wklejki identyfikacyjne i tabliczki znamionowe od innych skradzionych samochodów. Policjanci ujawnili również dokumenty i przedmioty świadczących o przestępczej działalności prowadzonej w tym miejscu.

33-letni Paweł G. ps. Małpa został zatrzymany w warsztacie, gdzie chwilę wcześniej skończono właśnie nabijanie nowego pola numerowego w stojącym tam roverze. Świadczył o tym świeży jeszcze lakier na kielichu amortyzatora. Mężczyzna był zaskoczony widokiem funkcjonariuszy.

Policjanci w namierzonej „dziupli” na terenie Ursusa znaleźli także 2 skradzione samochody marki rover, warte w sumie kilkadziesiąt tysięcy złotych i zabezpieczyli do badań bmw x6, które również może pochodzić z przestępstwa. Ponadto w warsztacie funkcjonariusze znaleźli numeratory do nabijania numerów VIN, komputery pokładowe, kluczyki i dowody rejestracyjne z pojazdów różnych marek, radia samochodowe, elementy karoserii i części mechaniczne, a w piecu nadpalone wklejki i tabliczki znamionowe pochodzące z innych skradzionych samochodów.

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register