Policja namierzyła sprawców ataku na restaurację w Krynicy Morskiej

Funkcjonariusze wytypowali już sprawców brutalnego napadu na gości jednej z restauracji w Krynicy Morskiej. Według mundurowych to szóstka mieszkańców województwa mazowieckiego. Policjanci nie wykluczają też pierwszych zatrzymań i postawienia zarzutów sprawcom.

Do bójki doszło w niedzielę. Policja dostała zgłoszenie około godziny 16. Jeden ze świadków nagrał zdarzenie, a film opublikował w Internecie. Widać na nim, jak kilku mężczyzn awanturuje się.

W pewnym momencie właścicielka restauracji postanawia wyrzucić mężczyzn. Wtedy jeden z nich uderza kobietę w tył głowy tak mocno, że ta traci przytomność i upada uderzając głową o chodnik.

O tym więcej pisaliśmy: http://fakty.elblag.pl/masakra-w-krynicy-morskiej-lokal-zdemolowany-kelnerka-w-szpitalu-film/

– Policjanci, którzy przybyli na miejsce, w pierwszej kolejności udzielili pomocy poszkodowanej kobiecie. Ustalono, że w awanturze brało udział około sześciu osób – mówi sierż.sztab. Joanna Słowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

Poszkodowana trafiła do szpitala w Elblągu, ale jeszcze tego samego dnia została wypisana.

Kiedy policjanci dotarli na miejsce, sprawców już nie było.

– Są już ustalone ich personalia, są przesłuchiwani świadkowie. Analizujemy wszystkie zebrane materiały. Niewykluczone, że mężczyzna, który uderzył kobietę, usłyszy zarzut uszczerbku na zdrowiu powyżej siedmiu dni za co grozi do 5 lat więzienia – tłumaczy Słowik.

Reszta mężczyzn może usłyszeć zarzuty udziału w bójce. Dotychczas żaden z uczestników awantury nie został jednak zatrzymany.

Źródło: TVN24

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register