Policja poszukuje zaginionego Radosława Marcinkowskiego. Pomóżcie!

Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie poszukują zaginionego 42-letniego Radosława Marcinkowskiego, który ostatni raz był widziany w dniu 30 kwietnia 2016r. w Starym Dybowie, gdzie wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony:

zaginionyM

Radosław Marcinkowski

c. Zdzisław, Grażyna

lat 42

zam. Stary Dybów pow. wołomiński

Rysopis: wzrost ok. 181 cm, waga ok. 110 kg, budowa ciała otyła, włosy krótkie, ciemne z domieszką siwych, kolor oczu niebieskie, twarz okrągła, uszy średnie, przylegające, nos zakrzywiony, wycięta kość nosowa, uzębienie pełne.

Ubrany: Mógł mieć na sobie koszulkę z krótkim rękawem, skórzaną kurtkę oraz sportowe buty marki Puma koloru szaro fioletowego.

Znaki szczególne: Lewe przedramię – tatuaż z trzema imionami „Zdzisław, Grażyna, Klaudia”, lewe ramię – tatuaż dot. Powstania Warszawskiego (bdb), na prawym przedramieniu tatuaż – znaczek Legii, tj. „L” w kółku.

Zaginiony w dniu 30.04.2016 r. wyszedł z domu w celu obejrzenia mieszkania lub samochodu do kupna. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nikt z rodziny nie nawiązał z nim kontaktu.
Wszelkie informacje o zaginionym mężczyźnie prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a, tel. (22) 60-47-900, (22) 60- 47-323, (22)776-20-21 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:  oficer.prasowy.wolomin@ksp.policja.gov.pl

 

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register