Policja prosi o pomoc. Zaginął Krzysztof Żukowski z Borzynowa pod Pasłękiem!

Elbląscy i pasłęccy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego mężczyzny, który w dniu 06.08.2017r. około godziny 10.00 wyszedł z domu w miejscowości Borzynowo (gm. Pasłęk) i do chwili obecnej do niego nie powrócił, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.
 
Funkcjonariusze sprawdzili placówki opiekuńcze, szpitale, dworce, patrolowali teren gm. Pasłęk i Elbląga. Niestety te działania nie przyniosły rezultatu.
 
ŻUKOWSKI KRZYSZTOFZaginiony to:

Krzysztof Żukowski lat 30

Rysopis:
wzrost – 160cm, waga – 60kg, sylwetka – szczupła, włosy – ciemne, kolor oczu – niebieskie, twarz – owalna, uszy – normalne, nos – prosty, uzębienie – pełne.

Ubrany:
Niebieskie spodnie materiałowe – robocze z kieszeniami na udach, czarne buty robocze z zabezpieczeniem na palce do kostki sznurowane, bluza z kapturem ciemnoniebieska z napisem koloru białego

Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby poszukiwanej o ich przekazanie na numer telefonu alarmowego 997 lub 55 230 15 50.

Wszelkie informacje zmierzające do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego można również podawać anonimowo za pomocą linku „przekaż informację” znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy (www.elblag.policja.gov.pl).

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register