Policja szuka…ukradł 2 tys.zł z Bazyliki

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu na Pradze Północ poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem do Bazyliki przy ul. Kawęczyńskiej, do której doszło 30 maja. Wszyscy, którzy byli świadkami tego zdarzenia, bądź posiadają informacje, które pomogą w ustaleniu sprawcy, proszeni są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI, ul. Jagiellońska 51, tel. całodobowy 22 603 75-55, 22 603 75-56.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu północnopraskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do Bazyliki przy ul. Kawęczyńskiej. Sprawca, wybijając okno w pomieszczeniu gospodarczym, dostał się do wnętrza kościoła a następnie ze skrzyni na datki dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 2.000 złotych.

Każdy, kto ma jakokolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI w siedzibie jednostki przy ulicy Jagiellońskiej 51, tel. całodobowy 22 603-75-55; 22 603-75-56. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

 

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register